Ważne

Lenovo przygotowuje bardzo tanią nowość: Tab 3 7 Basic

Lenovo ma w swojej ofercie sporo tabletów przeznaczonych do różnych grup odbiorców. Ci bardziej wymagający mogą wybierać pomiędzy modelami należącymi do serii Yoga – zarówno z Androidem, jak i Windowsem, ci mniej – pośród propozycji z linii Tab lub Tab 2. Wiele wskazuje na to, że wkrótce portfolio firmy rozszerzy się o kolejne produkty, tym razem z serii Tab 3.

Za sprawą FCC dowiedzieliśmy się dziś, że wkrótce powinien zadebiutować tablet Lenovo Tab 3 7 Basic. Jak sama nazwa wskazuje, ma to być bardzo podstawowe urządzenie. I faktycznie, według pierwszych informacji ma kosztować zaledwie 50 euro.

W tej cenie mamy otrzymać tablet z szerokimi ramkami wokół ekranu, który zdecydowanie nie będzie najładniejszym sprzętem na rynku – ale w tej cenie nie o to też chodzi. Pod względem parametrów ma oferować przede wszystkim 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor Mediatek MT8321 z 1GB RAM i 8/16GB pamięci wewnętrznej.

Tablet ma zostać wyposażony w Bluetooth 4.0, WiFi, aparat 2 Mpix, kamerkę 0,3 Mpix, port microUSB, slot kart microSD oraz akumulator o pojemności 3450 mAh. Na rynek trafią dwie wersje modelu – z WiFi (TB3-710F) oraz z 3G (TB3-710I). Obie będą działały w oparciu o Androida, aczkolwiek na razie nie wiadomo której wersji konkretnie.

Wkrótce powinniśmy doczekać się oficjalnej prezentacji modelu.

lenovo_tab_3_7_basic_2

źródło: NotebookItalia

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona