Wiko VIEW

Już we wtorek poznamy telefon od… Pepsi

Zawsze, gdy słyszałem lub widziałem napis “Pepsi”, od razu myślałem tylko o napoju. Okazuje się, że niedługo ma się to zmienić – Pepsi szykuje swojego pierwszego smartfona.

Wszystko zaczęło się od tego, że na portalu Weibo powstała oficjalna strona Pepsi Phone. Niedługo po tym do sieci trafiło sporo informacji na temat nadchodzącego urządzenia. Na potwierdzenie nie musieliśmy długo czekać – na stronie pojawiła się bowiem informacja, że nadchodzący wtorek przyniesie sporo niespodzianek, czyli najprawdopodobniej pierwsze smartfony.

pepsi

Niestety na chwilę obecną nic nie wiemy na temat telefonu z logo Pepsi na obudowie. Osobiście mam mieszane uczucia. Z jednej strony jestem ciekawy co może nam zaproponować takie urządzenie, z drugiej strony jednak obawiam się, że smartfon producenta, który jest kojarzony tylko z gazowanymi napojami może nie przyjąć się zbyt ciepło. A Wy co myślicie na temat urządzenia od Pepsi?

Źródło: weibo, phonearena

Komentarze

 • Mnie ciekawi z którym producentem się dogadali i który model obrandują, bo to na pewno nie będzie ich samodzielny telefon ;)

  • Diggy Orwel

   To na bank. Mnie bardziej zastanawia po co to wszystko? Żeby zrobić trochę szumu? Bo raczej są świadomi że ich telefon nie zachwyci mas. Szukam drugiego dna :)

  • Tomasz Lenartowski

   Kto przyjmuje zakłady? Stawiam na Huawei.

 • Croolick

  Drugie dno, to po prostu Azja. Tam niektóre globalne marki mają status kultowy. I właśnie o to chodzi, Chińczycy to kupią ze względu na amerykańską markę (inna amerykańska marka – Apple sprzedaje telefony duuuuużo drożej), a telefon na pewno nie trafi na rynek amerykański i europejski (no chyba, że jedynie na potrzeby jakiejś akcji promocyjnej) – to będzie sprzęt tylko dla Chińczyków.

 • Maciej Szkudlarek

  Obawiam się że będzie to jakiś budżetowiec a z pepsi to będą tapety i tyle z “pepsi phone”

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona