Surface Pro 4 będzie niemal pozbawiony ramek wokół wyświetlacza

W ostatnim czasie pojawia się coraz to więcej informacji o kolejnych ciekawych hybrydach. Najpierw Google zaprezentował Pixel C – tablet z dedykowaną klawiaturą i Androidem 6.0 Marshmallow na pokładzie. Chwilę potem pojawiła się informacja o bardzo obiecująco zapowiadającej się hybrydzie od Della. Teraz doszła do nas garstka informacji o nadchodzącym Surface Pro 4 od Microsoftu.

Jeśli wierzyć plotkom, Microsoft Surface Pro 4 może być bardzo interesującym i, przede wszystkim, świetnie wyglądającym tabletem. Podobno producent ograniczy ramki wokół wyświetlacza do minimum, co sprawi, że urządzenie będzie mniejszych rozmiarów, a co za tym idzie, stanie się bardziej kompaktowe.

Mówi się, że Surface Pro 4 będzie oferował 12-calowy wyświetlacz. Trzeba przyznać, że jak na tablet to dość sporo. Zmniejszone ramki będą mogły nieco zmniejszyć rozmiar urządzenia, przez co jego obsługa powinna być wygodniejsza. Po podłączeniu dedykowanej klawiatury sprzęt również powinien się prezentować o wiele lepiej.

Mi osobiście podoba się pomysł zmniejszania przestrzeni wokół ekranu. Jest to dla mnie tylko niepotrzebne marnowanie miejsca, które powoduje powiększenie urządzenia. Czy Surface Pro 4 będzie faktycznie prezentował się tak dobrze? Wszystkiego dowiemy się na konferencji Microsoftu, która zaplanowana jest już na 6 października.

Źródło: slashgear

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona