Ważne

BlackBerry “chwali” Apple za dbanie o bezpieczeństwo użytkowników

Premiera BlackBerry Priv zbliża się wielkimi krokami, więc nie dziwi, że Kanadyjczycy starają się jak najbardziej zaznaczyć ten fakt. Jednak – jak zaraz się przekonacie – nie wystarczą im oficjalne komunikaty i występy w telewizji.

Apple niedawno zaktualizowało swoją politykę bezpieczeństwa. Nie umknęło to uwadze BlackBerry, które dość uszczypliwie skomentowało to słowami: Cieszymy się, że Apple w końcu traktuje waszą prywatność poważnie.

Przy okazji przypomniało, że w ciągu ostatnich 20 lat zbudowało swoją reputację produkując najbezpieczniejsze na rynku urządzenia. Hołdując tej tradycji i wciąż troszcząc się o prywatność swoich klientów, nazwali kolejną generację swoich bezpiecznych smartfonów “Priv”.

BlackBerry opublikowało także kolejną grafikę przedstawiającą ich pierwszy smartfon z systemem Android. Jak widać, otwarta jest strona internetowa, na której Apple informuje o zmianach w polityce prywatności. Przypadek?

Być może nie jest to tak wprost bezczelne, jak zachowanie Samsunga, który bez oporów uderza w Apple, mimo to – jak dla mnie – zaskakujące. Nie sądziłem, że BlackBerry posunie się do czegoś takiego (w końcu jest marką, która ma już wyrobioną renomę), przez co trochę straciło w moich oczach. Miejmy nadzieję, że ich smartfon się obroni, a to był tylko jednorazowy (głupi) pomysł osób odpowiedzialnych za promocję.

Źródło: CrackBerry

Komentarze

  • Krzepki Harry

    Nie rozumiem, dlaczego ma to być głupi sposób na promocję. W ten sposób BlackBerry podkreśla różnice między swoim produktem a konkurencji. Normalna reklama porównawcza, jakoś trzeba się wyróżnić i odróżnić. Jak najbardziej dopuszczalna, grunt, żeby ten kto ją stosuje nie kłamał, ale w sumie to zasada powinna być stosowana w każdym rodzaju reklamy.

  • Raul

    To tłumaczenie z komentarzem? Czy własna inwencja komemtatora który się nie po(d)pisał? crApple ma swoich wierzących hdzieś, nie ma się co obrażać na firmę która im to wytyka.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona