Ważne

Znamy prawdopodobne ceny nowych Nexusów. 6P wygląda coraz bardziej obiecująco

Jutro o godzinie 18 polskiego czasu odbędzie się konferencja prasowa Google, na której poznamy dwie nowości: Nexusa 5X i Nexusa 6P. I choć na ich temat wiemy już chyba prawie wszystko, do dziś pod znakiem zapytania stały ceny i data rozpoczęcia przedsprzedaży. Czas przeszły został tu użyty nie bez powodu!

Redaktorzy AndroidPolice dotarli do informacji, dzięki którym wspomniane dane przestały być dla nas tajemnicą. Zacznijmy może od momentu rozpoczęcia przedsprzedaży obu modeli – Nexus 5X i Nexus 6P będą dostępne online od jutra, 29 września – zapewne w ofercie sklepów pojawią się zaraz po oficjalnej prezentacji.

W pierwszej kolejności będzie je można kupić w wybranych krajach: Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Korei oraz Japonii. Sprzedaż właściwa powinna ruszyć tydzień lub dwa później – tego jeszcze nie wiadomo.

Ceny?

 • Nexus 5X 16GB: 379,99 dolarów,
 • Nexus 6P 32GB: 499,99 dolarów.

Mniejszy z modeli będzie dostępny w jeszcze jednej wersji pojemnościowej – 32GB, natomiast większy – w dwóch: 64GB i 128GB.

źródło: AndroidPolice

Komentarze

 • dafuq

  Nexus 5X z taką ceną by pozamiatał.
  To razem z podatkami było by 1850zł na start.

 • Petro Shiro

  Jeżeli tyle naprawdę będą kosztować, no to warte zastanowienia :)

 • Stały czytelnik

  Tak w przeliczeniu na PLN to nexus 5x będzie kosztował w naszym kochanym kraju ok 1 900zł praktycznie cenę w USD trzeba mnożyć x 5 sprawdza się bardzo często . też czekam na ten telefon jak będzie droższy niż 1700zł to kupuje meizu m2 note tylko czekam na recenzje meizu m2 note na tabletowo.pl miałem xperie s i nie umiem się przesiąść na gorszy telefon wszystkie 5″ z rozdzielczością HD to totalna pikseloza nie można na to patrzeć ppi poniżej 350 jest nie do przyjęcia dla osoby mającej dobry wzrok szczególnie w nocy przy niskim oświetleniu, rak żyroskopu też boli a wydajność zadowala mnie nie gram w gry wyrosłem z tego ;).

 • Pawel

  Mam nadzieję że 6P 64GB będzie po 549,99. To będzie niezła oferta :)

 • rafal.klusek

  przy premierze honor 7 przelicznik dolara był po 6 zł. Oby w tym przypadku nie było podobnie ….

 • bartolinio

  szkoda tylko, że w 5X potwierdziło się “tylko” 2 GB RAMu :/
  chyba trzeba będzie poczekać kolejny rok z wymianą N5

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona