Microsoft chwali się liczbą aplikacji w swoim sklepie - Tabletowo.pl

Microsoft chwali się liczbą aplikacji w swoim sklepie

Tydzień temu Microsoft przekonywał, że zarzuty braku aplikacji w Sklepie Windows nie mają już racji bytu, ale chyba z racji tego, że mało kto mu uwierzył, postanowił opublikować kolejne dane, uzasadniające jego twierdzenia.

Jak widzicie na grafice na samej górze, w Sklepie Windows jest „już” 669000 aplikacji dla smartfonów, tabletów i komputerów, a każdego dnia pojawiają się setki nowych. Abyśmy jeszcze łatwiej mogli sobie unaocznić wzrost liczby programów do pobrania, Microsoft przygotował wykres, pokazujący, że w okresie od czerwca 2014 do września 2015 liczba aplikacji wzrosła o ponad 250000.

Tabletowo.pl Microsoft chwali się liczbą aplikacji w swoim sklepie Aplikacje Microsoft Smartfony Tablety Windows

Doprawdy, wizualnie i liczbowo robi to wrażenie, jednak nadal Windows Store jest pod tym względem daleko w tyle za App Store i Sklepem Play, które mają po ponad 1,5 miliona aplikacji. Jeszcze bardzo długa przed Microsoftem, aby nadrobić straty względem konkurencji.

Źródło: Microsoft

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona