Ważne

Doogee F5 dostępny w przedsprzedaży

Zaprezentowany pod koniec zeszłego miesiąca Doogee F5 zadebiutował dziś w przedsprzedaży. Jest dostępny w sklepie internetowym gearbest w nieco niższej cenie, niż wcześniej przypuszczano.

Doogee F5 został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD, ośmiordzeniowy, 64-bitowy procesor MediaTek MT6753 oraz 3GB RAM. Dla użytkownika przeznaczono 16GB pamięci wbudowanej, a całość jest zasilana przez akumulator o pojemności 3000 mAh.

W urządzeniu znajdziemy 13-megapikslelowy aparat główny z diodą LED, na przodzie natomiast umieszczono kamerkę o rozdzielczości 5 Mpix. W smartfonie znajdziemy również skaner linii papilarnych, który posiada kilka mniej standardowych funkcji umożliwiających łatwiejsze i wygodniejsze korzystanie z telefonu. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 5.1 Lollipop.

Doogee F5 początkowo miał kosztować 149,99 dolarów, dziś jednak pojawił się w gearbest w nieco niższej cenie – 139,99 dolarów. Wysyłka będzie realizowana po 30 września i, co ważne, osoby zainteresowane tym smartfonem mogą zamówić go również do naszego kraju.

Źródło: phonearena, gearbest

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona