Ważne

MyKronoz ZeWatch3 z dotykowym ekranem za 399 złotych

Jeśli dobrze kojarzę, marka MyKronoz odświeża swoją serię zegarków średnio raz na kilka miesięcy. Dziś poinformowała o polskiej premierze nowości pochodzącej z trzeciej już generacji. MyKronoz ZeWatch3 wyceniony został na 399 złotych. Co oferuje w tej cenie?

Od poprzednich generacji ZeWatch3 różni się przede wszystkim dotykowym wyświetlaczem (o rozdzielczości 96 x 64 pikseli), dzięki któremu jego obsługa będzie dużo prostsza. Mamy tu do czynienia również z nieco zmodyfikowanym wzornictwem – zegarek ten otrzymał bardziej elegancki pasek i w ogólnym rozrachunku wygląda po prostu lepiej. Do wyboru mamy dostępne trzy wersje kolorystyczne: srebrną, czarną oraz różowe złoto. Jego wymiary to 14,7 x 8,6 x 5,8 cm, natomiast waga – 41 g.

Pod względem funkcjonalnym ZeWatch3 jest typowym przedstawicielem wearables. Umożliwia wyświetlanie powiadomień o przychodzących połączeniach, wiadomościach oraz informacjach z portali społecznościowych, jak również śledzenie aktywności użytkownika i monitorowanie snu.

Zegarek można połączyć ze smartfonami działającymi pod kontrolą Androida, iOS oraz Windows Phone – oczywiście przez Bluetooth. Za czas jego pracy odpowiada natomiast akumulatorek o pojemności 200 mAh, który można ładować za pomocą portu microUSB. Zegarek jest odporny na zachlapania.

Jak wspomniałam, MyKronoz ZeWatch3 kosztuje 399 złotych.

źródło: informacja prasowa MyKronoz

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona