Ważne

OnePlus wkrótce zorganizuje „godzinę bez zaproszeń”

Sposób dystrybucji OnePlus One, a teraz także OnePlus Two, wzbudza wiele kontrowersji. Sztuczne kreowanie produktu jako obiekt pożądania jest przez wielu krytykowany. Na szczęście OnePlus co jakiś czas decyduje się nieco załagodzić swoją politykę i pozwala kupić swoje smartfony bez zaproszeń.

Carl Pei, współzałożyciel OnePlus, ujawnił, że w najbliższym czasie, pod koniec bieżącego miesiąca lub na początku przyszłego, sprzedaż OnePlus Two zostanie otwarta na wszystkich. Oznacza to, że będzie mógł go kupić każdy bez posiadania zaproszenia, które normalnie jest wymagane. Niestety, jest jeden haczyk: akcja będzie trwała tylko godzinę. Co więcej, nie wiadomo jak często będzie się powtarzała i czy w ogóle będzie.

Wszelkie szczegóły dotyczące „godziny bez zaproszeń” mają zostać ujawnione wkrótce – póki co brak jakichkolwiek szczegółów.

OnePlus chwali się, że dotychczas „w kolejce” po OnePlus Two stanęło już ponad pięć milionów potencjalnych klientów. Ciekawa jestem jednak ilu z nich już zrezygnowało z oczekiwania na „zabójcę flagowców 2016” i przerzuciła swe zainteresowanie (i fundusze) w kierunku innego produktu.

Tym bardziej, że OnePlus zmaga się aktualnie z problemem opóźnień w wysyłce swojego produktu, za co Carl Pei dziś serdecznie przeprosił. Podziękował również za zaufanie, jakim klienci obdarzyli „relatywnie małą i nieznaną firmę OnePlus”.

źródło: androidauthority

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona