Ważne

OnePlus wkrótce zorganizuje “godzinę bez zaproszeń”

Sposób dystrybucji OnePlus One, a teraz także OnePlus Two, wzbudza wiele kontrowersji. Sztuczne kreowanie produktu jako obiekt pożądania jest przez wielu krytykowany. Na szczęście OnePlus co jakiś czas decyduje się nieco załagodzić swoją politykę i pozwala kupić swoje smartfony bez zaproszeń.

Carl Pei, współzałożyciel OnePlus, ujawnił, że w najbliższym czasie, pod koniec bieżącego miesiąca lub na początku przyszłego, sprzedaż OnePlus Two zostanie otwarta na wszystkich. Oznacza to, że będzie mógł go kupić każdy bez posiadania zaproszenia, które normalnie jest wymagane. Niestety, jest jeden haczyk: akcja będzie trwała tylko godzinę. Co więcej, nie wiadomo jak często będzie się powtarzała i czy w ogóle będzie.

Wszelkie szczegóły dotyczące “godziny bez zaproszeń” mają zostać ujawnione wkrótce – póki co brak jakichkolwiek szczegółów.

OnePlus chwali się, że dotychczas “w kolejce” po OnePlus Two stanęło już ponad pięć milionów potencjalnych klientów. Ciekawa jestem jednak ilu z nich już zrezygnowało z oczekiwania na “zabójcę flagowców 2016” i przerzuciła swe zainteresowanie (i fundusze) w kierunku innego produktu.

Tym bardziej, że OnePlus zmaga się aktualnie z problemem opóźnień w wysyłce swojego produktu, za co Carl Pei dziś serdecznie przeprosił. Podziękował również za zaufanie, jakim klienci obdarzyli “relatywnie małą i nieznaną firmę OnePlus”.

źródło: androidauthority

Komentarze

 • Maciej

  Do wyboru miałem OnePlus Two albo S6. Cena porównywalna, biorąc pod uwagę OP T 64gb z drewnianą klapką, a S6 z aukcji. Jednak jest to kpiną, że rejestrując się zaraz po prezentacji nadal nie mam śmiesznego zaproszenia, dlatego wybór padł na S6.

  • Andrzej

   zgadzam się w 100% produkt wirtualny i na dodatek warty tyle lub troszkę mniej niż S6 G4 czy Inne flagowce z początku roku. A widząc testy skanera lini papilarnych oraz aparatu pachnie chińszczyzną… słaby jest ja czekam na ZUK Z1 4100mAH bateria skaner lini papilarnych aparat porównywalny z OPT i cena 300$ licze na max 300Euro

 • Schweiz

  Niech spierdalają. Chciałem tego chinola, ale zarejestrowałem się zaraz po jego ukazaniu, a jestem na liście oczekujących dalej, niż w dniu rejestracji! Poczekam sobie na nowe Nexusy, które będzie można kupić jak białemu człowiekowi przystało…

  • Mihau

   A oni nie mają aby takiego “mądrego” systemu, który przesuwa oczekujących w górę w zamian za klikanie w ich reflinki? Czytałem, że gość napisał skrypt do podbijania sobie pozycji w Pythonie i skończył w drugim tysiącu, choć spadł z 9k do 70k. Można łatwo wyguglować opis sprawy (“How I hacked the OnePlus reservation system”).

   • Schweiz

    Mają ten system i dlatego przesuwam się w kolejce w złym kierunku. Nie będę klikał w ich jakieś głupie linki, żeby łaskawie pozwolili mi wydać moje ciężko zarobione pieniądze. Zakup tego telefonu, to pasmo problemów: Nie można go kupić bez zaproszenia, nie można dostać zaproszenia, jak już dostaniesz, to trzeba czekać tygodniami na dostawę, pod warunkiem, że Ci go wyślą, a do Szwajcarii nie wysyłają, więc musiałbym prosić kolegów z Austrii o pomoc i jechać za granicę po odbiór. To żenada, a nie system sprzedaży.

   • maur

    hahaha. Wow. Poważnie, mam klikać w reflinki lub spamować ludzi po to by pozwolono mi kupić wcale nie najtańszy telefon.
    Nie wiedziałem, dzięki za informację i rozbawienie:D

 • Barilla

  Ten śmieszny system zaproszeń to główny powód dlaczego w zeszłym roku zamiast brać1+1 ostatecznie kupiłem Xperię Z2. Po prostu pachnie mi to komunistycznymi kartkami na mięso…

 • Maciej Dąbrowski

  Mam 10 zaproszeń do zakupu OnePlus Two, jeśli byłby ktoś chętny zapraszam do kontaktu przez e-mail: mdabrowski1980@o2.pl Cena z zaproszeniem za model 64GB to około 1650zł :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona