Ważne

Nadchodzi Alcatel OneTouch Fierce XL – Windows 10 Mobile, Snapdragon 210 i 5,5″ HD

Przeglądanie Feedly dzisiejszego poranka było strasznie męczące. Trudno nie odnieść wrażenia, że świat od wczorajszego wieczoru żyje wyłącznie konferencją Apple i choć prezentowane nowości mogą się podobać (np. 3D Touch w iPhone 6S i iPhone 6S Plus), to jednak większej rewolucji nie uświadczyliśmy, o czym możecie przeczytać w tekście Piotra. Powoli wszystko zaczyna wracać do normy, a my na bieżąco informujemy o kolejnych nadchodzących nowościach. Pod koniec roku ma zadebiutować Alcatel OneTouch Fierce XL, który będzie pracował pod kontrolą Windowsa 10 Mobile.

Alcatel jest jedną z tych firm, które próbują znaleźć złoty środek pomiędzy parametrami technicznymi oferowanych produktów, ich rzeczywistym działaniem i końcową ceną. Wiele wskazuje na to, że podobnie będzie w przypadku Fierce XL.

Na pokładzie telefonu ma się bowiem znaleźć przede wszystkim wyświetlacz o przekątnej 5,5″ i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, co w połączeniu z akumulatorem o pojemności 2500 mAh powinno przełożyć się na niezły czas pracy. Z pewnością jednak nie będziemy mieli do czynienia z demonem szybkości – za jego działanie ma być odpowiedzialny czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon 210 o taktowaniu 1,1GHz, na szczęście jednak w połączeniu z 2GB RAM.

Jeśli dzisiejsze informacje się potwierdzą, Alcatel OneTouch Fierce XL zostanie wyposażony w przyzwoity, 8-megapikselowy aparat i kamerkę 2 Mpix, 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy dzięki slotowi kart microSD. Całość będzie działała pod kontrolą Windowsa 10 Mobile.

Premiery Alcatela OneTouch Fierce XL spodziewamy się pod koniec bieżącego roku – w grudniu.

źródło: @evleaks, softpedia

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona