Ważne

Trwa przedsprzedaż ZTE Axon Elite. Cena? 450 dolarów

Od 24 września w wielu krajach świata będzie można kupić najnowszy smartfon ZTE, model Axon Elite. Problemem może się jednak okazać dostępność modelu w Polsce – z różnych względów firma nie wprowadza do naszego kraju ciekawszych nowości (jak choćby przedstawiciele serii Nubia). Jeśli rzeczywiście produkt nie trafi u nas do oficjalnej sprzedaży, można go sprowadzić choćby z Chin.

Sklep Gearbest, przy współpracy, z którym powstał ten tekst, aktualnie oferuje ZTE Axon Elite w przedsprzedaży. Standardowa cena modelu to 470 dolarów, jeśli jednak chcielibyście go kupić, możecie obniżyć cenę o 20 dolarów – wystarczy, że skorzystacie z kodu rabatowego „ZTEAXON”. Wysyłka produktu ma ruszyć 24 września.

ZTE Axon Elite pod względem parametrów technicznych prezentuje się naprawdę dobrze. Ma przede wszystkim ekran 5,5″ Full HD, ośmiordzeniowego Snapdragona 810, 3GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia dzięki microSD) i Androida w wersji 5.0 Lollipop. Za czas działania odpowiada akumulator o pojemności 3000 mAh, z kolei zdjęcia zrobimy za pomocą powdójnego aparatu 13 Mpix i 2 Mpix oraz kamerki frontowej 8 Mpix. Zaplecze komunikacyjne obejmuje LTE, GPS, Bluetooth 4.0, WiFi 802.11 b/g/n/ac.

Przeliczając wspomnianą cenę na naszą walutę wychodzi ok. 2050 zł (wliczając VAT). Nie jest źle, aczkolwiek za ok. 2200 złotych można już mieć na przykład LG G4 z ekranem 5,5″ 2560×1440 i doskonałym aparatem.

źródło: Gearbest

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona