TENAA zdradza pierwsze szczegóły na temat Lenovo Vibe X3

TENAA zdradza pierwsze szczegóły na temat Lenovo Vibe X3

Od jakiegoś czasu Lenovo jest w posiadaniu Motoroli, przez co dość mocno zastanawiamy się czy wciąż będzie produkować smartfony pod swoim logo, czy jednak skupi się wyłącznie na tabletach i notebookach. Póki co wiele wskazuje na to, że w portfolio chińskiej firmy niewiele się zmieni. Do sieci trafiły najnowsze informacje odnośnie nadchodzącego Lenovo Vibe X3.

Aktualnie dużą popularnością cieszą się smartfony z ekranami o przekątnej 5,5″ i właśnie taki ekran (o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli) ma mieć urządzenie, którego premiery spodziewamy się w kolejnych tygodniach. Za jego działanie ma odpowiadać sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808 w połączeniu z 3GB RAM i systemem Android w wersji 5.1.1 Lollipop.

Jak przystało na najnowszy sprzęt z górnej półki, bo taki niewątpliwie ma być model, o którym mowa, Vibe X3 ma oferować skaner linii papilarnych, LTE, 32GB pamięci wewnętrznej oraz aparat 21 Mpix i kamerkę 8 Mpix. Póki co wszystko brzmi dobrze – zobaczymy, jak będzie działać w rzeczywistości. Całość zamknięta zostanie w obudowie o wymiarach 154 x 76,4 x 9,4 mm i wadze 175 g.

Aktualnie czekamy na oficjalne potwierdzenie powyższych informacji. Kiedy to nastąpi? Niestety, nie wiadomo.

źródło: PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona