Ważne

Gigaset ME Pro z… 5GB RAM. Trzy smartfonowe nowości: ME, ME Pure i ME Pro

Targi IFA, choć oficjalnie startują dopiero dziś, już od wczoraj dają o sobie znać prezentowanymi przez poszczególnych producentów nowościami. Wśród nich jest firma Gigaset, która pokazała światu trzy smartfony, spośród których najbardziej wyróżnia się Gigaset ME Pro z 5GB RAM.

Gigaset ME oferuje 5-calowy ekran Full HD, Snapdragona 810, 3GB RAM, 32GB pamięci rozszerzalnej dzięki microSD, aparat 16 Mpix, kamerkę 8 Mpix, akumulator o pojemności 3000 mAh z obsługą technologii szybkiego ładowania, LTE oraz Androida 5.1 Lollipop.

ME Pure jest najtańszą propozycją w portfolio Gigaset, ale wciąż interesującą. Smartfon został wyposażony w procesor Snapdragon 615, 2GB RAM, 16GB pamięci, aparat 13 Mpix oraz akumulator o pojemności 3320 mAh.

ME Pro natomiast wyróżnia się obecnością na pokładzie 5GB RAM. Urządzenie zostało wyposażone w 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, Snapdragona 810, akumulator o sporej pojemności 4000 mAh i aparat 20 Mpix.

Wszystkie modele oferują zaplecze komunikacyjne w postaci Bluetooth 4.1, GPS z Glonass, LTE oraz WiFi. Mają także hybrydowy slot dual SIM (microSD lub nanoSIM), port microUSB typu C oraz 3.5 mm jack audio. Wszystkie działają pod kontrolą Androida w wersji 5.1 Lollipop.

Gigaset ME, ME Pure i ME Pro będą dostępne w sprzedaży w Europie do końca bieżącego roku – również w Polsce. W pierwszej kolejności będzie można kupić model ME, z kolei ME Pure i ME Pro mają zadebiutować w późniejszej kolejności. Ich ceny mają będą przedstawiać się następująco:

  • Gigaset ME Pure: 350 euro,
  • Gigaset ME: 470 euro,
  • Gigaset ME Pro: 550 euro.

źródło: Softpedia

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona