Ważne

19 września Oppo zaprezentuje nowego flagowca: Find 9

Podczas gdy w Berlinie rozpoczynają się dziś targi IFA, które mają duży wpływ na to, co dzieje się na rynku europejskim, raczej nie odbijają się szerokim echem w Chinach. Tam z kolei Oppo zapowiedziało, że już za kilkanaście dni przedstawi swojego flagowca. Będzie nim Oppo Find 9.

Wyjątkowo na temat samego produktu dotychczas nie słyszeliśmy zupełnie nic. Spekuluje się jedynie, że będzie to smartfon z najwyższej półki, oferujący przede wszystkim procesor Qualcomm Snapdragon 800, 4GB pamięci operacyjnej RAM, aparat 21 Mpix, czytnik linii papilarnych, LTE oraz wyświetlacz o nieznanej na razie przekątnej, ale rozdzielczości 2K. Zapowiada się interesująco tym bardziej, że Oppo zawsze stara się dodać od siebie jakiś smaczek, np. obracany obiektyw aparatu – ciekawe czy będzie tak też tym razem.

oppo-find-9-zaproszenie

Prezentacja Oppo Find 9 będzie miała miejsce 19 września w Pekinie. Wtedy to poznamy oficjalne parametry techniczne modelu oraz cenę, która – w przypadku chińskich tworów – odgrywa chyba największą rolę.

*zdjęcie tytułowe przedstawia Oppo R7

źródło: Gizchina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona