Ważne

Alcatel One Touch zapowiada premierę Flash 2 na 22 września

Pod koniec zeszłego roku Alcatel One Touch wprowadził na rynek smartfon Flash, który nazwał “najlepszym selfiefonem na świecie”. Ciekawe zatem co powie o Flash 2, którego premiera zaplanowana została na 22 września.

Nie ukrywam, że nieco dziwi mnie fakt, że tuż przed rozpoczęciem targów IFA w Berlinie poszczególni producenci zapowiadają swoje konferencje na późniejszy czas. Dziś dowiedzieliśmy się, że Motorola zaprezentuje swój nowy zegarek, Moto 360 drugiej generacji, 8 września, z kolei Alcatel OneTuch swój najnowszy smartfon kilkanaście dni później – 22 września.

Niestety, aktualnie jakiekolwiek dane techniczne One Touch Flash 2 nie zostały ujawnione – poza przekątną ekranu. Wiemy jedynie, że Flash 2 będzie oferował 5-calowy wyświetlacz w przeciwieństwie do pierwszej generacji modelu, w którym to umieszczono ekran o pół cala większy.

Możemy pospekulować, jakimi parametrami uraczy nas Alcatel One Touch. Biorąc pod uwagę, że raczej nie będzie się uwsteczniał względem poprzedniej generacji, możemy się spodziewać czterordzeniowego procesora, ekranu HD, aparatu co najmniej 13 Mpix i kamerki 5 Mpix, jak również Androida Lollipop.

Wszystko stanie się jasne jednak dopiero 22 września.

źródło: Phonearena

Komentarze

 • Predator

  ‘Alcatel Onetouch’ – taka firma nie istnieje !

  • Kacper Włodarski

   Alcatel Onetouch jest to jeden z działów spółki Alcatel np. jak Sony Xperia czy niedawne mapy Noki-Here.Gdy sprzedaje/opisuje się jakiś produkt należy uwzględnić także dany dział a przynajmniej wypada bo na przykład sprzedany niedawno Noki dział Alcatela nie był sprzedany jako cała spółka tylko jako dział komunikacji/sieci telefonicznych Alcatel-Lucent, gdyby tak było to teraz była by to Nokia Onetouch.Tak jak teraz Microsoft Lumia.To tak w celach wyjaśnienia.

 • Robertos

  Witam pani Kasiu już kiedyś pisaliśmy ze sobą przepraszam ze tutaj napisze ale gdzieś mi się zapodzial mail do Pani. A mianowicie jeśli ma ktoś już na tablecie zainstalowany Windows 10 i lubi aplikacje viber to ma problem od dwóch dni ponieważ wyskakuje aktualizacja vibera na w10 ale na PC i nic z tym nie można zrobić. Proszę ewentualnie o jakaś poradę. A ze obecnie przebywam w NY to nie ukrywam ze mi to troszkę życie utrudniało. Pozdrowienia

 • Kacper

  Siła zielonego czyżby grafika/procesor od nvidi?Może nowa Tegra.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona