Ważne

Motorola Moto 360 2 prezentuje się naprawdę świetnie

Chyba się ze mną zgodzicie, że Moto 360 to jeden z najładniejszych inteligentnych zegarków dostępnych na rynku (złośliwi twierdzą, że bez baterii… ;)). Już za kilka dni poznamy jego drugą generację, a wszystko wskazuje na to, że będzie ona jeszcze ciekawsza od poprzedniej.

Zacznijmy od tego, że w przeciwieństwie do Moto 360, jego następca ma być dostępny w dwóch rozmiarach. Jeśli wierzyć najnowszym informacjom, mamy mieć do czynienia z Moto 360L i Moto 360S. W obu ma się znaleźć akumulator o pojemności 375 mAh (wyraźny przeskok z 270 mAh w pierwszej generacji) i ekran o rozdzielczości 360 x 360 pikseli.

To, jak ma wyglądać Moto 360 2, możecie zobaczyć na zdjęciu prasowym załączonym powyżej. Dotarł do niego niezawodny @evleaks. Przyznajcie, że druga generacja Moto 360 wygląda świetnie!

Prezentacji nowego inteligentnego zegarka od Motoroli możemy się spodziewać juz za kilka dni podczas targów IFA w Berlinie.

źródło: PhoneArena, @evleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona