Ważne
Wiko VIEW

Moto 360 (2015) na kolejnym zdjęciu

To, że Motorola szykuje drugą generację swojego inteligentnego zegarka, jest wiadome już od dłuższego czasu. Niedawno wyciekły pierwsze zdjęcia przedstawiające nową Moto 360, a dziś została ona zestawiona z modelem sprzed roku.

Pierwsze co rzuca się w oczy patrząc na oba zegarki, to rozmiar. Nowa Moto 360 (2015) będzie nieco mniejsza od poprzedniczki. Zmieniony będzie również wygląd – nowszy model będzie zbudowany z większej ilości błyszczącego metalu, zmieniony zostanie uchwyt na pasek, a fizyczny klawisz będzie umieszczony nieco wyżej.

Jakiś czas temu pojawiły się również plotki, że Moto 360 (2015) zadebiutuje w dwóch wersjach: z dopiskiem “S” oraz “L”. Niemal pewne jest to, że litery te oznaczają rozmiar wyświetlacza. W takim układzie na powyższym zdjęciu widoczny jest mniejszy model nadchodzącego zegarka. Jak Wam się podoba nowa Moto 360?

Źródło: phonearena

Komentarze

  • ba

    Dobrze że zmniejszyli rozmiar. Moim zdaniem taki wielki zegarek nie prezentuje się zbyt ładnie na ręce.

    • Zależy od wielkości nadgarstka. Będą pewnie dwa rozmiary, tak jak Apple Watcha. To słuszny kierunek – 360 pierwszej generacji na drobnym nadgarstku kobiety wyglądał karykaturalnie.

  • La

    wiadomo kiedy będzie w Polsce ?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona