Ważne

Debiut Lara Croft GO na urządzeniach mobilnych

Gry logiczne cieszą się coraz większym powodzeniem pośród użytkowników urządzeń mobilnych, więc w sklepach z aplikacjami znajdziemy już sporo tytułów z tego gatunku. Jedną z ciekawszych pozycji jest Hitman GO. Po jego sukcesie, Square Enix postanowiło pójść za ciosem i niedawno udostępnili do pobrania „planszówkę” Lara Croft GO.

Lara Croft GO oferuje delikatnie zmienioną mechanikę rozgrywki w porównaniu do Hitman GO – szczególny nacisk położono na odnajdywanie sekretów oraz eksplorację. Oczywiście dalej mamy do czynienia z systemem tur i przymusem rozwiązywania zagadek logicznych. Natomiast do przejścia jest łącznie 75 plansz, które składają się na 5 rozdziałów. Po ukończeniu każdego z nich otrzymamy nową umiejętność dla naszej bohaterki.

Nieco zmian zaszło także w wyglądzie. Wszystko prezentuje się teraz znacznie ładniej niż w starszym tytule od Square Unix. Warto wspomnieć, że Lara Croft GO zawiera mikropłatności, ale nie będą one koniczne do przejścia całej gry. Pozwolą jedynie zaopatrzyć się w podpowiedzi i nowe ubrania dla postaci.

lara-croft-go-1

Lara Croft GO jest dostępna dla urządzeń z Androidem, iOS oraz niedługo z Windowsem, a przyjdzie za nią zapłacić ponad 20 złotych. Co ciekawe, przy okazji obniżono ceny Hitman GO.

źródło:  App Store, Google Play, dobreprogramy

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona