Ważne

Debiut Lara Croft GO na urządzeniach mobilnych

Gry logiczne cieszą się coraz większym powodzeniem pośród użytkowników urządzeń mobilnych, więc w sklepach z aplikacjami znajdziemy już sporo tytułów z tego gatunku. Jedną z ciekawszych pozycji jest Hitman GO. Po jego sukcesie, Square Enix postanowiło pójść za ciosem i niedawno udostępnili do pobrania “planszówkę” Lara Croft GO.

Lara Croft GO oferuje delikatnie zmienioną mechanikę rozgrywki w porównaniu do Hitman GO – szczególny nacisk położono na odnajdywanie sekretów oraz eksplorację. Oczywiście dalej mamy do czynienia z systemem tur i przymusem rozwiązywania zagadek logicznych. Natomiast do przejścia jest łącznie 75 plansz, które składają się na 5 rozdziałów. Po ukończeniu każdego z nich otrzymamy nową umiejętność dla naszej bohaterki.

Nieco zmian zaszło także w wyglądzie. Wszystko prezentuje się teraz znacznie ładniej niż w starszym tytule od Square Unix. Warto wspomnieć, że Lara Croft GO zawiera mikropłatności, ale nie będą one koniczne do przejścia całej gry. Pozwolą jedynie zaopatrzyć się w podpowiedzi i nowe ubrania dla postaci.

lara-croft-go-1

Lara Croft GO jest dostępna dla urządzeń z Androidem, iOS oraz niedługo z Windowsem, a przyjdzie za nią zapłacić ponad 20 złotych. Co ciekawe, przy okazji obniżono ceny Hitman GO.

źródło:  App Store, Google Play, dobreprogramy

Komentarze

 • soruse

  Cena za wysoka, poczekam na jakieś przeceny o ile będą miały miejsce

  • Andrzej

   jak grę na PC można kupić za 10-20zł grę na konsolę za 40-60zł to jak się to ma do gry na telefon/tablet która kosztuje też 20zł? Ale kto komu zabroni…

   • soruse

    jest wersja na PC?

    • Andrzej

     Nie zrozumiałeś mnie :) chodziło mi o to jak się ceny gier mobilny mają do cen innych platform. Tzn że rozumiem płacić np 100zł za wiedzmina ale już nie rozumiem płacenia dwudziestu kilku za małą gierkę na telefon.

     • soruse

      też nie rozumie, dlatego czekam na niższą cenę

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona