Ważne

Specyfikacja Lenovo Yoga Tablet 3 potwierdzona – Snapdragon 210, bateria 6200 mAh i ekran 8″ HD

Lenovo stara się stworzyć ciekawą ofertę w każdym segmencie, w którym jest obecne. Niedługo, bo już podczas wrześniowych targów IFA 2015, Chińczycy zaprezentują kilka nowych modeli. Jednym z premierowych urządzeń będzie Yoga Tablet 3 8, czyli propozycja o przeciętnej specyfikacji, ale charakteryzujące się niską ceną. Niedawno pojawiły się jego pierwsze zdjęcia promocyjne.

Lenovo Yoga Tablet 3 8 zostanie wyposażona w, jak sama nazwa wskazuje, ekran o przekątnej 8 cali i rozdzielczości HD. Zważywszy na to, że będzie to budżetowa propozycja, trudno byłoby oczekiwać czegokolwiek więcej. Natomiast moc obliczeniową zapewni Snapdragon 210 z czterema rdzeniami ARM Cortex A7 1,1 GHz i Adreno 304. Cóż, nieco mocniejszy układ Qualcomma, np. 410, sprawdziłby się na pewno lepiej.

Nowa Yoga otrzyma również 1 GB RAM i 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozbudowy. Frontowa kamerka będzie mogła robić zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 1,6 Mpix, podczas gdy aparat główny wyróżni się 8 Mpix i co w tym wszystkie, najciekawsze, będzie mógł być obracany o 180 stopni. Poza tym pojawią się głośniki, wsparte technologią Dolby Atmos 3D.

Na pokładzie kolejnego tabletu Lenovo pojawi się podstawowe wyposażenie z zakresu łączności, tj. Bluetooth, GPS i WiFi. W sprzedaży obok standardowego modelu będzie dostępna wersja LTE. Warto wspomnieć, że obudowa ma grubość zaledwie 7 milimetrów i charakterystyczną dla tabletów od Chińczyków nóżkę, a całość jest zasilana przez baterię 6200 mAh. Zdaniem producenta takie ogniwo wystarczy na 20 godzin użytkowania.

Lenovo Yoga Tablet 3 8 doczeka się także rodzeństwa w postaci 10-calowego tabletu. Niestety nie wiemy jeszcze nic na temat ceny, ani dostępności tego budżetowego modelu. Wszystkiego dowiemy się w pierwszym tygodniu września.

źródło: WinFuture przez Tablet-News

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona