Krótko: iPad Pro pojawi się na rynku pod koniec roku

iPad Pro pojawi się na rynku pod koniec roku

Temat nowych iPadów robi się coraz ciekawszy. W tym roku nie poznamy nowego Aira, ale za to czwartą odsłonę linii Mini, a także zupełnie nowego członka rodziny tabletów od Apple. Chodzi o wariant Pro, który będzie wyróżniał się 12,9-calowym ekranem. Dzięki ostatniemu raportowi z Tajwanu dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat daty wejścia do sprzedaży.

Oczywistym jest, że całość będzie kontrolować system iOS. W iPadzie Pro jednak pojawi się jedna bardzo przydatna funkcja – mam tu na myśli tryb wielu okien. Według ostatnich zapowiedzi będzie on bliski temu, który znamy z ostatnich Windowsów. Produkcja masowa ma ruszyć już na przełomie września i października.

Warto wspomnieć, że Apple planuje dostarczyć na rynek do końca tego roku 4-5 miliona egzemplarzy swojego nowego tabletu. Jestem ciekaw, jak zostanie przyjęty przez potencjalnych klientów. Za dostawy 12,9-calowych wyświetlaczy, zapewne obsługujących Force Touch, będą odpowiedzialne firmy: Sharp oraz Samsung i TPK.

Coraz pewniejsze jest, że premiera iPada Pro odbędzie się pod koniec roku. Bardzo ciekawie może wyglądać jego rywalizacja ze znacznie bardziej rozwiniętymi konstrukcjami, m.in. modelami z rodziny Surface.

źródło: DigiTimes przez MacRumorsNeowin

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona