Ważne

Testujemy Moto G trzeciej generacji (2015)

Motorola Moto G drugiej generacji była jednym z najciekawszych smartfonów z niskiej półki. W kolejnej odsłonie produktu firma postanowiła nieco go zmodyfikować i między innymi zamiast dual SIM otrzymaliśmy normę IPX7, czyli odporność na wodę (do 1,5 metra głębokości przez maksymalnie 30 minut). Motorola Moto G 2015 przywędrowała do mnie na testy, a to oznacza, że niebawem możecie się spodziewać recenzji tego produktu.

W Polsce dostępna jest wersja słabsza Moto G 2015, czyli z 1GB RAM i 8GB pamięci wewnętrznej i na chwilę obecną nie wiadomo czy w ogóle są plany wprowadzania na nasz rynek mocniejszego wariantu – z 2GB RAM i 16GB pamięci.

Za telefon przyjdzie nam zapłacić 899 złotych. W tej cenie otrzymujemy przede wszystkim 5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor Snapdragon 410 od Qualcomma oraz Androida 5.1 Lollipop. Za czas działania odpowiada akumulator o pojemności 2470 mAh, a zdjęcia wykonamy aparatem 13 Mpix, który może się okazać jednym z największych atutów nowej Moto G.

Jeśli macie jakieś pytania – komentarze są do Waszej dyspozycji.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona