Promocja: Apple Watch w niezłej cenie, ale tylko dziś

Standardowo po północy staram się pamiętać, by wejść na stronę iBOOD, by zobaczyć najświeższe oferty. O ile zazwyczaj są one słabe (niewiele różnią się cenowo od kwot, które można znaleźć w sklepach), czasem zdarzają się ciekawe perełki. Tym razem nie kryłam zdziwienia – w ramach promocji można nabyć Apple Watch za 1594,95 złotych (+ 29,95 złotych za przesyłkę).

W oficjalnym Apple Online Store za wersję Apple Watch Sport 38 mm przyjdzie nam zapłacić 349 dolarów (aktualny kurs dolara: 1 dol = 3,78 zł). W polskim Apple Store co prawda tego produktu brak, ale można go znaleźć w ofertach wybranych sklepów z elektroniką – najtańsze zaczynają się od 2099 złotych – widać zatem różnicę w cenie oferowanej przez wspomniany portal.

Pamiętajcie, że oferta iBOOD obowiązuje wyłącznie przez jeden dzień (w tym przypadku maksymalnie do końca środy, tj. 19 sierpnia) albo do wyczerpania zapasów. Zegarek dostępny jest w trzech kolorach: białym, niebieskim i zielonym. Była też czarna wersja kolorystyczna, ale już w momencie tworzenia tego newsa została wyprzedana.

Apple Watch wzbudza mieszane odczucia. Jedni go kochają, inni nie widzą sensu jego istnienia. Do którejkolwiek grupy byście nie należeli, jedno trzeba przyznać – Apple potrafi nakręcić marketingową maszynę, przez co sprzedaż tegoż zegarka i tak się kręci (niestety, Apple na razie nie podzieliło się oficjalnymi danymi na temat poziomu sprzedaży tego produktu – a szkoda). I nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało zahamować tę machinę – nawet prezentacja kolejnego produktu konkurencji, Gear S2 od Samsunga.

źródło: iBOOD

Komentarze

 • Raul

  Chyba was pogielo. I co robi Apple Watch na tabletowo, ma ekran 5 cali?!

  • Przy okazji takich bystrych komentarzy zawsze przypominam, że Tabletowo to już marka sama w sobie, a nie informacja o „zawartości opakowania”. W związku z tym zakres tematyczny rozszerza się i ukierunkowany jest na tematy mobilnej technologii in general. Aktualnie piszemy o tabletach, smartfonach (powyżej 5 cali, bo ta zasada się nie zmienia), akcesoriach z nimi związanych (bez przesadnego rozdrabniania się) i o technologiach ubieralnych. Nie ma tu żadnego zaskoczenia, te ostatnie recenzujemy już od pół roku, a teraz uzupełnieniem recenzji będą również aktualności na ten temat.

   Coś jeszcze mam rozjaśnić, czy dalej już ogarniesz we własnym zakresie?

   • Raul

    Smutne, że reklamę musicie ubierać w takie słowa. Co się dzieje z tą stroną, jeśli musicie obrażać komentujących, aby udowodnić swoje racje.
    Pani Katarzyno, proszę nie iść tą drogą.

    • nretax

     Raul, współczuje Ci … Twoje życie musi być straszne.

    • Smutne jest to, że szukasz na siłę dziury w całym i spisków tam, gdzie ich nie ma. Najpierw przeszkadza ci, że pojawił się news o smatchwatchu, a gdy dostałeś wyjaśnienie piszesz o reklamie. Co dalej, że zawiera informacje podprogowe zachęcające do subskrybowania naszego kanału na YouTube?

     Czujesz się urażony po lekkiej ironii? W takim razie może jesteś zbyt wrażliwy na komentowanie w sieci, bo – nie daj borze szumiący – ktoś ci odpisze?

     • Nylu

      Nie daj boze

     • „borze szumiący” – wiesz, taki bór, który szumi. To znaczy teraz już wiesz.

    • daj spokój :) jaka to reklama, kto chce to i tak kupi więc niech sobie kupi taniej – co cię boli :)

    • Ale ja naprawdę nie rozumiem o co Ci chodzi, Raul. Kategorię o urządzeniach ubieralnych mamy na stronie od dawien dawna, od wczoraj ją rozszerzamy o newsy. Ten o Apple Watch nie był pierwszym, tak dla jasności:
     http://www.tabletowo.pl/2015/08/18/android-5-1-1-lollipop-moze-byc-zainstalowany-na-samsungu-gear-s/

     A tu odnośnik do kategorii:
     http://www.tabletowo.pl/category/sprzet-2/wearable/

     • raul

      Po co wam czytelnicy i ich uwagi? To Pudełek o elektronice czy poważny portal?

 • Entuzjasta

  Widzę że groźny mod się pojawił, en face można nabrać respektu.
  I kto tutaj nie może (nie daj borze szumiący) znieść krytyki.

  Kryteria tego ‘o czym piszemy’ są coraz bardziej rozmyte – te 5 calowe smartfony Panasonica z głównej strony mają pewnie 5,0000000000000000001 cala ?

  Brońcie się, brońcie, wynajmujcie wykidajłów, zamiast po prostu wziąć się za robotę i więcej dawać od siebie, a mniej podejścia metodą Kopiego-Pasta i z obrazą, że nie każdy łyka tą kupę z piskiem zachwytu.

  Pani Kasia napisała że nie będzie pisać tematów jak z pudelka czy onetu (kliknij mnie), a pojawiają się coraz częściej (vide: nazwa Androida M). Pisze o czytaniu ze zrozumieniem, a poziom kolegów redaktorów jest na 3= – gdyby uczęszczali do szkoły średniej 20 lat temu.

  Czy Tabletowo jest ‘marką samą w sobie’ ? Zapewne na spotkaniach z kolejnymi sponsorami taki pogląd jest forsowany.

  • Nie pojawił się, tylko jest od dawna, po prostu nie zawsze prostuję durnoty i jęki, które niektóre osoby wypisują pod wpisami u nas. Całe szczęście to nadal tylko garstka osób, promil. A co do zdjęcia, wrzuć swoje, pośmiejemy się razem.

   Ale o jakiej krytyce ty piszesz, bo ja jej tu nie widzę, tylko marudzenie.

   Te kryteria nie są rozmyte, są stałe i stworzone na nasze potrzeby, by uporządkować tematykę. Niemniej nie potrzebujemy jej strażników, osób, które wybuchną ze złości, gdy – według nich – jakieś kryteria nie są spełnione. Natomiast sam zakres tematyczny rozszerza się, ale to proces naturalny – rozwój tego wymaga.

   Wiesz, możesz sobie wymyślać kolejne epitety i teorie tego, co być powinno, ale to tylko gadanie dla gadania. Własna teoria, która nie mam odzwierciedlenia w rzeczywistości – wyraźnie nie masz o tym pojęcia, za to masz najwięcej do powiedzenia.

   To co jest „pudelkowym” czy „onetowym” newsem (w stylu), to sprawa bardzo względna. Piszemy o tematach, które czytelników interesują, bądź mogą interesować, a wiemy to z własnych analiz i obserwowania zachowania osób odwiedzających nasz serwis. Nie ma w tym żadnej tajemnej magii, a temat o nazwie Androidzie M to news stały, powtarzany od początku przy okazji nowych oznaczeń Androida – nic w tym dziwnego.

   Tak, Tabletowo jest marką, nie tylko nazwą zawartości. Nie jest to jak widać dla ciebie zrozumiałe, ale nie musi być. Taką ignorancję można wybaczyć. Apple też jest marką, nie sprzedają jabłek, gdybyś nie wiedział.

   Masz jeszcze jakieś złote myśli?

 • Avisk

  Naprawdę uważacie, że 1,6k za tę zabawkę jest godne polecenia? A nawet jeśli po prostu zwracacie uwagę na fakt, że jest promocja, to te 9% jest jakimś niezwykle korzystnym zjawiskiem, że wymaga artykułu? Nie ma już lepszych promocji nigdzie indziej? :)

  • W Polsce kosztuje od 2099 zł. Jest różnica.

   • raul

    Ta cena nie odpowiada wartości tej zabawki. Za mniej można kupić ładny zegarek i Galaxy Note 4, tylko fan Apple albo szpaner kupi to coś. Ja pani Kasi mogę zrobić obniżkę 100% na tablet Notion Ink Adam (1000), napiszecie o tym na tabletowo?

    • Obniżka o 100%? Biorę w ciemno. NIA to świetny tablet.

  • wqeewe

   10 razy taniej masz podobny bezuzyteczny gadzet od chinczyka

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona