Ważne

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE (XEO) zaktualizowany do Androida 5.0.2

O ile mnie pamięć nie myli, a tabletowa wyszukiwarka dobrze podpowiada, Samsung Galaxy Note Pro 12.2 otrzymał aktualizację do Androida 5.0.2 Lollipop w pierwszym kraju już pod koniec kwietnia. Mamy początek drugiej połowy sierpnia i dopiero teraz, po tych prawie czterech miesiącach, możemy się cieszyć z tej wersji systemu w Polsce.

Galaxy Note Pro 12.2 jest aktualnie największym tabletem w portfolio koreańskiego koncernu, ale zdecydowanie nie można o nim powiedzieć, by był najnowszym. Jego premiera miała miejsce na początku 2014 roku – tym bardziej cieszy fakt, że producent wciąż oferuje dla niego wsparcie w postaci wydawania nowszego oprogramowania. Pytanie tylko czy na wersji 5.0.2 Lollipop to wsparcie się aby nie skończy…

Pod względem technicznym Galaxy Note Pro 12.2 wciąż jest bardzo dobrym tabletem. Warto przypomnieć, że oferuje wyświetlacz o przekątnej 12,2″ i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, Snapdragona 800, 3GB RAM, 32GB pamięci oraz rysik S Pen. Teraz, po aktualizacji z Androida 4.4 KitKat do 5.0.2, znacznie odświeżony został interfejs i wprowadzony Material Design, więc urządzenie jakoby zyskuje nowe życie.

Od wczoraj zaktualizować do Androida 5.0.2 swoje tablety mogą użytkownicy Galaxy Note Pro 12.2 pochodzących z polskiej dystrybucji (XEO) – z LTE.

Dzięki Antoni i Grzeciek za informację!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona