Ważne

Nexus 5 (2015) uwieczniony na pierwszym zdjęciu

Nowa generacja Nexusów wzbudza wiele emocji. Po raz pierwszy od początku historii tej serii zostaną zaprezentowane dwa smartfony, różniące się względem siebie parametrami (przede wszystkim przekątną ekranu) oraz obudowami. Pierwszy z nich zostanie stworzony przez Huawei, natomiast drugi będzie produkcji LG i to właśnie ten model pojawił się na nowym zdjęciu. Śmiało można napisać, że potwierdzają się wcześniejsze informacje.

Oczywiście najważniejszym elementem nadchodzącego Nexus 5 (2015) będzie ekran o całkiem rozsądnej przekątnej 5,2 cali, który zostanie umieszczony w obudowie o wymiarach 146,9 x 72,9 x 8 mm. Nie zabraknie także USB typu C, który stopniowo wypiera dotychczasowy standard microUSB. Nowa fotografia upewnia nas, że nowy smartfon LG będzie wyposażony w skaner linii papilarnych.

Aparat o jeszcze nieznanej rozdzielczości (na razie podaje się 16 lub 20 Mpix) będzie wspomagany przez podwójną diodę doświetlającą oraz, charakterystyczny dla modeli od Koreańczyków, laserowy autofokus. Oficjalna premiera odbędzie się zapewne w drugiej połowie listopada. Wtedy także poznamy Androida M i dowiemy się wszystkiego, co najważniejsze na jego temat.

Czekacie na nowego Nexusa 5?

źródło: DroidFeed przez Phone Arena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona