Ważne

UMi Hammer S doczekał się oficjalnej premiery

W ostatnich kilku dniach na rynku mobilnym pojawiło się kilka nowych urządzeń. Tym razem jest to UMi Hammer S, czyli jedna z najciekawszych budżetowych propozycji.

O UMi Hammer S wiedzieliśmy już niemal wszystko, nie wiadomo jednak było kiedy smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany. Dziś w końcu producent startuje z przedsprzedażą tego modelu. Urządzenie dostępne jest za 149,99 dolarów, czyli całkiem niewiele jak za tak dobry sprzęt.

UMi-Hammer-S_2

UMi Hammer S posiada bowiem 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli wykonany w technologii IPS. Sercem smartfona, które napędza system operacyjny Android w wersji 5.1 Lollipop, jest procesor MediaTek MT6735 wraz z 2 GB pamięci RAM.

UMi-Hammer-S_6

Na tyle smartfona znajdziemy 13-megapikselowy aparat główny, na przodzie – natomiast – kamerkę o matrycy 2 Mpix. Całość będzie zasilana akumulatorem o pojemności 3200 mAh.

Może powyższa specyfikacja nie robi jakiegoś wielkiego wrażenia, przecież mamy całą masę podobnych urządzeń. Są jednak trzy rzeczy, które sprawiają, że smartfon jest wyjątkowy. Przede wszystkim pod aparatem głównym umieszczono czytnik linii papilarnych, co jest raczej niespotykanym dodatkiem w tej półce cenowej. Dodatkowo mamy najnowsze złącze USB typu C, a całość dopełnia port podczerwieni do sterowania naszymi sprzętami domowymi.

Osobiście jestem pod wrażeniem UMi Hammer S i mam nadzieję, że smartfon pojawi się w naszym kraju. A co Wy sądzicie o tym urządzeniu?

Źródło: androidheadlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona