Doogee F5 będzie posiadał czytnik linii papilarnych z kilkoma ciekawymi funkcjami - Tabletowo.pl

Doogee F5 będzie posiadał czytnik linii papilarnych z kilkoma ciekawymi funkcjami

Do tej port przy użyciu czytnika linii papilarnych mogliśmy odblokować w prosty i bezpieczny sposób naszego smartfona. Doogee postanowiło jednak, że doda kilka funkcji, które mogą się spodobać.

w Doogee F5 po przytrzymaniu przez chwilę palca na skanerze linii papilarnych będziemy mogli uruchamiać różne akcje na smartfonie. Przykładowo, gdy palec będziemy trzymać przez pół sekundy, od razu przejdziemy do ekranu głównego, natomiast trzymając jeszcze sekundę dłużej uruchomimy listę z ostatnio używanymi aplikacjami.

Co ważne, czytnik będzie umieszczony na tyle urządzenia, przez co w prosty sposób będzie można skorzystać z dodatkowych funkcji. Tylko czy skaner nie będzie zbyt czuły, przez co przypadkowe dotknięcia będą powodowały irytujące przechodzenie do ekranu głównego lub ostatnich aplikacji? Trudno powiedzieć…

Doogee F5 zostanie zaprezentowany za kilka tygodni i będzie posiadał 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, procesor MediaTek MT6753, 3GB pamięci RAM, aparaty o matrycach 13 i 5 Mpix, a także akumulator o pojemności 3000 mAh. Całość będzie kosztowała najprawdopodobniej 149,99 dolarów.

Źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona