Ważne

Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge+ z akumulatorem 3000 mAh

Premiera nowych urządzeń od Samsunga, czyli Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+ już jutro. Znamy już niemal całą specyfikację oraz wygląd obu smartfonów, jednak nic nie było wiadomo o akumulatorze zasilającym te urządzenia. Będzie dość przeciętnie…

Evan Blass opublikował na twitterze informację, że Samsung Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+ będą posiadały akumulatory o pojemności 3000 mAh. Jest to dość mało, biorąc pod uwagę, że w urządzeniach znajdziemy wyświetlacze o przekątnej 5,7 cala w rozdzielczości QHD. Taka rozdzielczość wymaga jednak dobrej baterii, która pozwoli na komfortowe korzystanie ze smartfona przynajmniej przez jeden dzień. Umieszczenie akumulatora o pojemności 3000 mAh jest dla mnie nieco dziwne, biorąc pod uwagę to, że zeszłoroczny Note 4 ma o 220 mAh więcej.

Podobno bateria W Note 5 i S6 Edge+ pozwoli na pozostawienie urządzenia przez maksymalnie 336 godzin w trybie czuwania lub wykonywanie rozmów po jednym ładowaniu przez 21 godzin.

Co do pozostałej specyfikacji obu smartfonów to będziemy mieli do czynienia z procesorem Exynos 7420, 4 GB pamięci RAM oraz 32, 64 lub 128 GB miejsca na nasze pliki (w zależności od wersji). Do dyspozycji użytkownika znajdziemy aparaty o matrycach 16 Mpix na tyle oraz 5 Mpix na przodzie. Dodatkowo Samsung Galaxy Note 5 będzie posiadał rysik S Pen, natomiast S6 Edge+ zakrzywiony wyświetlacz. Premiera obu urządzeń już jutro, wtedy okaże się, czy taka będzie ostateczna specyfikacja tych smartfonów.

Źróðło: evleaks

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona