Ważne

Pierwsze informacje o Samsungu Galaxy S7 i opatentowania hologramów w smartfonach

Jutro oficjalna premiera Samsunga Galaxy S6 Edge+ i Galaxy Note 5, jednak producent ani na chwilę nie zwalnia tempa. Już teraz pojawiają się pierwsze informacje o nadchodzącym flagowcu oraz o ciekawym patencie, który zostanie wykorzystany w przyszłych urządzeniach.

Według informacji, które pojawiły się w internecie Samsung Galaxy S7 zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 820. Jest to bardzo prawdopodobne, szczególnie że producent tej jednostki ogłosił, że pierwsze urządzenia działające z nowym układem pojawią się w pierwszej połowie 2016 roku.

Tego typu informacje jednak mają to do siebie, że lubią czasem się zmieniać. Niejednokrotnie zdarzało się, że oczekiwaliśmy innego procesora w jakimś smartfonie, a ostatecznie pojawiała się inna jednostka. Inaczej sprawa się ma jednak z patentami.

Samsung opatentował holograficzne ikony, które będą pojawiały się w smartfonach. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, w którym smartfonie po raz pierwszy pojawi się taka funkcja.

Dla osób, które nie mogą się doczekać pojawienia się hologramów w smartfonie poniżej umieszczam film Pojawił się on w zeszłym tygodniu w sieci i pokazuje jak uzyskać podobny efekt przy użyciu pudełka po płytach i taśmy klejącej.

Źródło: talkandroid, slashgear, androidheadlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona