Panasonic Eluga Icon oficjalnie zaprezentowany
Ważne

Panasonic Eluga Icon oficjalnie zaprezentowany

Panasonic kojarzy mi się przede wszystkim z dobrymi telewizorami oraz sprzętem audio. Stosunkowo niedawno zaczęły jednak pojawiać się pierwsze smartfony tego producenta. Tym razem został zaprezentowany model Eluga Icon z 5,5-calowym wyświetlaczem i przyzwoitą specyfikacją.

Oprócz 5,5-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 1280×720 pikseli w Eluga Icon znajdziemy ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6752 o częstotliwości taktowania 1,5 GHz oraz 2 GB RAM. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono natomiast 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć przy pomocy kart microSD.

Smartfon został wyposażony w 13-megapikselowy aparat główny oraz kamerkę frontową o matrycy 8 Mpix. Całość jest zasilana akumulatorem o pojemności 3500 mAh i działa pod kontrolą nieco przestarzałego już systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat.

Wysyłka Panasonic Eluga Icon rozpocznie się już 14 sierpnia. Smartfon został wyceniony na 10999 rupii indyjskich, co daje około 650 złotych. Niestety nie wiadomo, czy urządzenie oficjalnie pojawi się w naszym kraju.

Źródło: talkandroid, amazon

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona