HTC One M8 z Sense 7 dopiero po aktualizacji do Androida M

Sense 7 dla HTC One M8 dopiero po aktualizacji do Androida M

Pewne jest, że HTC One M8, czyli zeszłoroczny flagowiec tajwańskiej firmy, doczeka się nowej wersji nakładki. Dotychczas z Sense 7 korzystały wyłącznie najnowsze smartfony, na czele z M9 i M9 Plus, ale wiemy już, kiedy to ulegnie zmianie. Otóż posiadacze starszego telefonu otrzymają go wraz z aktualizacją do Androida M, jak napisał  na Twitterze Mo Veris, Product Manager amerykańskiego oddziału HTC.

HTC One M8 to nadal ciekawa propozycja. 5-calowy ekran Full HD, czterordzeniowy Snapdragon 801, 2 GB RAM, aparat główny 4 Mpix (DuoCamera), bateria 2600 mAh oraz wykonanie na najwyższym poziomie – w sumie brakuje do pełni szczęścia nowego HTC Sense.

Zapowiedzi aktualizacji pojawiły się już dawno, natomiast na realizację przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy. Oficjalna premiera Androida M odbędzie się w czwartym kwartale bieżącego roku, z kolei cały proces aktualizacji zajmie kolejne tygodnie i pierwszeństwo będą miały tegoroczne flagowce. Myślę, że One M8 doczeka się tej ważnej aktualizacji do końca roku.

Cieszy mnie, że HTC mimo niezbyt dobrych wyników finansowych, nadal zamierza wspierać swoje modele. Poza tym na aktualizację nakładki decyduje się niewielu producentów, więc tym bardziej należą się brawa dla Tajwańczyków. Szkoda jednak, że do tego wydarzenia zostało tak wiele czasu…

Szczegółowe porównania Sense 6 z wersją 7 zobaczycie na poniższym filmie Tima Schofielda.

źródło: @moversi przez Phandroid

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona