Ważne

Goclever Quantum 960M – nietypowa przekątna i niska cena

Myśląc o tabletach 10-calowych najczęściej przywołujemy modele 10,1- lub 9,7-calowe. Niektóre firmy jednak mają w ofercie produkty o nieco innej, bardziej nietypowej przekątnej – 9,6″. Właśnie takie urządzenie dołączyło do portfolio marki Goclever. Mowa o Goclever Quantum 960M, który wyceniono na 549 złotych.

Do najważniejszych parametrów modelu niewątpliwie trzeba zaliczyć moduły łączności, których jest tu trochę. Poza GPS, WiFi i Bluetooth, mamy także do czynienia z 3G z możliwością dzwonienia, jak również dual SIM, dzięki czemu możemy korzystać z dwóch kart SIM.

Nie bez znaczenia jest tu 9,6-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli, procesor, którym w tym przypadku jest czterordzeniowy MediaTek MT6582 o częstotliwości taktowania 1,3GHz, jak również pamięć wewnętrzna – 8GB i pamięć operacyjna – 1GB RAM.

Całość działa pod kontrolą Androida w wersji 4.4 KitKat, a za czas pracy odpowiada akumulator o pojemności 4200 mAh. Na pokładzie tabletu nie zabrakło microSD, microUSB oraz 3.5 mm jacka audio.

Goclever Quantum 960M został wyceniony na 549 złotych i już na dniach ma być dostępny w sprzedaży.

image

źródło: Goclever

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona