Ważne

Uboższy wariant Oppo Mirror 5 przeszedł certyfikację TENAA

Niedawno Oppo zaprezentowało mid-endowy model Mirror 5, charakteryzujący się dość nietuzinkowym wzornictwem. Teraz okazuje się, że wkrótce poznamy także jego “uboższą” wersję.

Smartfon ukrywający się pod nazwą kodową Oppo A51kc przeszedł właśnie certyfikację TENAA, dzięki czemu poznaliśmy jego specyfikację. Urządzenie zostanie wyposażone w 5-calowy ekran o rozdzielczości qHD (540 x 960), czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM. Dzięki slotowi na kartę pamięci microSD użytkownicy będą mogli rozszerzyć pamięć na dysku wewnętrznym o pojemności 8 GB.

Posiadacze Oppo A51kc uwiecznią ważne chwile za pomocą aparatu o matrycy 8 Mpix i przedniej kamerki 5 Mpix. Za działanie telefonu odpowiadać będzie najnowszy system Android w wersji 5.1.1. Całość zamknięto w białej obudowie o grubości 7,65 mm i łącznej wadze 160 gramów.

Nie znamy jeszcze daty premiery Oppo A51kc, ale spodziewać się można, że nastąpi ona wkrótce.

Źródło: phoneArena

Komentarze

  • Wredny Cenzor

    Sorry, ale czy to naprawdę zasługuję na miano newsa… ?
    Ja rozumiem, nowy Iphone, S Galaxy, jakieś flagowce, ale na siłę szukanie w internecie info o jakimś “chińczyku” jest istotą Tabletowo? Coraz częściej dajecie beznadziejne newsy, zupełnie nieistotne i nieciekawe. Nawet specyfikacja tego “czegoś” jest mierna. Ani ceny, ani gdzie kupić, nic.
    Oczywiście mogę was nie czytać, ale jednak czytam od wielu lat. Pewnie nie tylko ja.
    Proszę, dajcie z siebie coś więcej niż przedruki z tłumaczeniem z innych stron.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona