Ważne

Samsung Galaxy Note 5 i S6 Edge+ na pierwszym zdjęciu prasowym

Kolejny Samsung Unpacked został oficjalnie zapowiedziany na 13 sierpnia. Jednak już tradycyjnie przedpremierowo do sieci wyciekło sporo wiadomości na temat nowych modeli, nie zabrakło również fotografii czy renderów high-endowych phabletów. Teraz z kolei @evleaks opublikował zdjęcie prasowe z Galaxy Note 5 i S6 Edge+ w roli głównej.

Zdjęcie prasowe wygląda realistycznie i przypomina to, co znamy z wcześniejszych przecieków. Oba smartfony będą miały bliźniaczą konstrukcję oraz wykonanie jak „eS-szóstka”. Wygląd oceńcie sami… Tymczasem ja jestem ciekaw, czy w następnym roku Koreańczycy również postawią na szkło z obu stron w połączeniu z aluminium.

Oba smartfony zostaną wyposażone w 5,7-calowe ekrany QHD Super AMOLED, oczywiście w S6 Edge+ zaokrąglony z obu stron, 4 GB RAM, aparaty 16 i 5 Mpix, a także 32 GB pamięci wbudowanej, najprawdopodobniej bez slotu kart microSD. Więcej na temat phabletu z zakrzywionym wyświetlaczem przeczytacie w tym wpisie, a o nowym Note 5 sporo dowiecie się z tego artykułu.

Bylibyście zainteresowani tymi urządzeniami?

źródło: @evleaks

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona