Ważne

Google+ doczekało się aktualizacji do wersji 6.0

Jakiś czas temu Google postanowiło rozłączyć część swoich usług – konta na Youtube i Photos przestają być zależne od tego na Google+. Aktualnie ten serwis społecznościowy przechodzi spore modernizacje. Oczywiście firma z Mountain View zadbała także o aktualizację samej aplikacji do wersji 6.0 – update można już pobrać ze sklepu Google Play.

Google+ 6.0 zmienił się na lepsze względem poprzednich wersji. Najbardziej widoczna jest zmiana wyglądu – głównie dotyczy to naszej „osi czasu” (timeline’u). Poza tym zaimplementowano nową funkcję o nazwie Kolekcje. Pozwala ona grupować poszczególne wpisy według tematu, co może okazać się bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Amerykanie przyspieszyli proces ładowania się GIF-ów. Nie zabrakło także mniejszych poprawek, które usuwają błędy i poprawiają stabilność działania aplikacji. Warto wspomnieć, że Google+ 6.0 jest dostępny dla urządzeń pracujących w oparciu o Androida 4.4 Kit Kat lub nowszego. Aktualizacja powinna być już do pobrania przez Wasze smartfony czy tablety.

źródło: Google Play przez xda-developers

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona