Ważne

Doogee F5 z metalową obudową i mocną specyfikacją już we wrześniu

Już we wrześniu swoją oficjalną premierę będzie miał Doogee F5, a już dziś wiemy jak będzie wyglądał oraz jaka będzie jego prawdopodobna specyfikacja. Zapowiada się dość ciekawie.

Doogee F5 zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Ful HD (1920 x 1080 pikseli), który będzie pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 3 z zakrzywieniem 2,5D. Sercem smartfona będzie procesor MediaTek MT6753 – 64-bitowa jednostka taktowana zegarem 1,5 GHz, która będzie wspierana przez 3 GB pamięci operacyjnej.

Na dane użytkownika będzie przeznaczone 16 GB pamięci wbudowanej, a zdjęcia wykonywać będzie można przy użyciu kamerki o matrycy 13 Mpix (matryca od Samsunga lub Sony) na tyle lub 8 Mpix na przodzie. Na tyle znajdziemy również czytnik linii papilarnych. Całość dopełni akumulator o pojemności 3000 mAh.

Na pochwałę zasługuje obudowa Doogee F5 – będzie ona wykonana niemal w całości z metalu, dodatkowo ekran będzie zajmował aż 79% powierzchni przedniego panelu. Premiera smartfona zaplanowana jest na wrzesień, nie znamy jednak dokładnej daty oraz ceny urządzenia.

Źródło: androidheadlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona