Ważne

Honor szykuje ciekawego low-enda z dual SIM

Honor to firma-córka Huawei, która radzi sobie coraz lepiej na rynku mobilnym. Niedawno poznaliśmy jej nowego flagowca, oznaczonego cyfrą 7, a teraz zapowiada się, że niedługo poznamy dosyć ciekawego budżetowca. Premierowy low-end będzie nazywać się Honor 4A. Co równie ważne, właśnie przeszedł certyfikację w TENAA, dzięki czemu poznaliśmy jego wygląd i dane techniczne.

Honor 4A ma być propozycją skierowaną do osób, które szukają porządnego smartfonu w atrakcyjnej cenie. Chińczycy zdecydowali się na zamontowanie Snapdragona 210 z czterema rdzeniami ARM Cortex A7 i Adreno 304. Cóż, na pewno nie jest to sprzęt dla fanów mobilnych gier.

Na jego pokładzie znalazły się również 2 GB RAM, 16 GB pamięci wbudowanej, dual SIM, a z tyłu został zamontowany aparat z pojedynczą lampą doświetlającą. Oczywiście nie zabrakło przedniej kamerki. Nowy Honor otrzymał 5-calowy ekran o rozdzielczości HD. Wszystkie podzespoły czerpią energię z baterii 2200 mAh, która została umieszczona w obudowie o wymiarach 143,5 x 72,1 x 8,5 mm.

Podobno premiera Honor 4A nastąpi wkrótce. Wtedy też poznamy jego oficjalną cenę oraz listę krajów, do których trafi do sprzedaży. Liczę, że ten smartfon znajdzie się także w Polsce. Według mnie stanowiłby dobrą alternatywę dla innych low-endów, szczególnie w ofertach operatorów.

źródło: my-drivers przez Gizmochina

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona