Ważne

Potwierdzone: Honor 7 trafi do sprzedaży w Europie

Premiera nowego high-enda Chińczyków miała miejsce w ostatni dzień czerwca. Od tego czasu nie było jednak do końca pewne czy trafi on do oficjalnej sprzedaży w Europie. Teraz już wiemy, że tak.

Honor umieścił na oficjalnym profilu swojej marki w serwisie YouTube film promocyjny, z którego dowiadujemy się, że Honor 7 trafi na rynki na Starym Kontynencie.

W materiale producent “przy okazji” chwali się, że wyprzedano 200 000 sztuk Honora 7 w zaledwie 2 minuty, a także że w przedsprzedaży zamówiono 2 miliony sztuk i to tylko w 12 godzin, a w tydzień łącznie 9 milionów.

W filmie pojawiają się także pochlebne opinie o Honor 7, mówiące o tym, że “Wygląda na naprawdę mocne urządzenie”, “Pozostaje osiągalny” i “Zastosowano w nim szereg fascynujących nowych funkcji”.

Na koniec przytoczone są cytaty z europejskich mediów, poddające w wątpliwość pojawienie się Honor 7 w oficjalnej sprzedaży w Europie. Honor jednak rozwiewa wszelkie niepewności i odpowiada “TAK” [będzie dostępny na Starym Kontynencie – dop. aut.].

Nie pozostaje nam nic, jak tylko czekać na europejską premierę Honor 7 i poznanie oficjalnej ceny w Polsce.

A w międzyczasie odsyłam Was do wpisu Alberta, który bardzo dokładnie opisał “honorowe” urządzenie.

Źródło: oficjalny kanał Honor w serwisie YouTube

Komentarze

 • Ven

  Super juz 90 procent jestem zdecydowany sprzedać s6 i kupić tego h7

 • rafal

  zastanawiam się miedzy meizu mx5 a honor 7 :D zobaczymy jak będzie z ceną i dostępnością obydwu modeli :)

  • tom

   mam ten sam dylemat… wazny element to awaryjnosc, ale ciezko o takie dane przy nowych fonach…

  • Zenek

   meizu mx5 ma większy wyświetlacz i nie ma możliwości włożenia karty pamięci a to wielka wada gdyż jak tel się popsuje albo utopi to wszystkie dane są stracone a tak to zawsze można na karcie zapisywać a więc Honor 7 górą

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona