Ważne

OnePlus Two pojawił się w OppoMart w cenie 499 dolarów (aktualizacja)

Niewątpliwie OnePlus umie robić marketing: dzięki niezliczonej liczbie przecieków kontrolowanych, wiele osób wyczekuje z niecierpliwością modelu Two. Mimo że jeszcze nie pojawił się oficjalnie, na Youtube odnajdziemy recenzję jego aparatu. Teraz natomiast telefon ten pojawił się w ofercie OppoMart. Oczywiście jak przystało na niezaprezentowany model, wciąż nie znamy jego ostatecznego wyglądu.

Warto wspomnieć, że OnePlus Two został wyceniony w OppoMart na 499 dolarów, co nie zgadza się ze wcześniejszymi zapowiedziami przedstawicieli chińskiej firmy. Dlaczego? Ponieważ obiecywano kwotę mniejszą niż 460 dolarów, ale nie można wykluczyć, że to po prostu oferta przedsprzedażowa. Zobaczymy, na ile zostanie wyceniony po premierze.

Pojawiła się tam również w miarę szczegółowa specyfikacja. Potwierdza się Snapdragon 810, ekran 5,7″ QHD, natomiast znacząco różni się aparat. Z tyłu mamy ujrzeć matrycę 16 Mpix (Sony IMX234), a na froncie kamerkę 5 Mpix. Model ten oferuje 3 GB RAM i baterię o pojemności 3300 mAh.  OnePlus Two działa pod kontrolą Oxygen OS, bazującym na Androidzie 5.0 Lollipop.

Smartfon będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, białej lub czarnej, z 16 albo 64 GB pamięci wbudowanej. Coraz bardziej prawdopodobne, że rzeczywiście Chińczycy wprowadzą na rynek więcej niż jeden phablet z Two w nazwie. Zresztą starsze przecieki mówiły o pojawieniu się aż trzech wariantów (A2001, A2003, A2005). Taki scenariusz wydaje się być coraz bardziej prawdopodobny i całkiem rozsądny – jednym telefonem (w dodatku tak dużym – 5,7-calowym) nie uda się OnePlusowi znacząco poprawić wyników sprzedaży.

* na zdjęciu OnePlus One

źródło: OppoMart przez Phone Arena

Aktualizacja (Kasia, g.12:50):

Jak pokazuje doświadczenie, nie można ślepo wierzyć we wszystko, co pojawia się w sieci. Ten news jest tego idealnym przykładem – jest to fake, co potwierdził pracownik OnePlus.

Dzięki Łukasz za sprostowanie!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona