Ważne

Wkrótce HTC One M9 Plus oficjalnie pojawi się w Europie

Ostatnie wyniki sprzedaży HTC nie były najlepsze. Winą za to jest obarczany flagowy One M9, ale już wkrótce do oferty w Europie trafi jego ulepszona wersja, czyli M9 Plus. Tajwańczycy oficjalnie zapowiedzieli wejście tego urządzenia na Stary Kontynent. Czy będzie mógł rywalizować z innymi high-endami?

HTC One M9 Plus został wyposażony w znacznie lepszy ekran niż w zwykłym M9. Mamy tu do czynienia z wyświetlaczem o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości QHD, natomiast moc obliczeniową dostarcza Mediatek X10 Helio, który nie ma takich problemów z przegrzewaniem się, jak Snapdragon 810. Oprócz tego, smartfon ten posiada 3 GB RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, czytnik linii papilarnych, kamerka przednia 4 Mpix Ultrapixel oraz aparat tylny 20 Mpix Duo Camera. W sumie takie wyposażenie powinien otrzymać podstawowy model.

Tajwańczycy oficjalnie zapowiedzieli, że wprowadzą swój flagowy phablet do Europy. Wszystko wskazuje na debiut w trzecim kwartale bieżącego roku, ale daty premiery na poszczególnych rynkach będą różne. Jestem ciekaw, kiedy One M9 Plus trafi do Polski. Poza tym bardzo ważną rolę odegra cena – mam nadzieję, że tym razem HTC wyceni go na ok. 2000-2200 złotych. Jeżeli wyznaczą wyższą kwotę, sukces będzie wręcz nierealny.

źródło: HTC przez Phone Arena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona