Acer S59 przetestowany w GFXBench

Na stronie GFXBench, czyli jednego z bardziej popularnych programów do testów syntetycznych, pojawiła się pełna specyfikacja Acera S59. Będzie to 5-calowiec z Lollipopem i świetnym aparatem na przodzie.

Jak możemy zobaczyć na stronie GFXBench, Acer S59 zostanie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Sercem smartfona zostanie procesor MediaTek MT6753, czyli ośmiordzeniowa jednostka taktowana zegarem 1,3GHz, która będzie wspierana przez układ graficzny Mali-T720 oraz 2GB pamięci RAM.

Na wyposażeniu Acera S59 znajdziemy 13-megapikselową matrycę, a właściwie dwa takie same aparaty. Sam w to nie dowierzam, ale w smartfonie znajdziemy najprawdopodobniej aż tak dobry aparat frontowy. Całość dopełnia 16GB pamięci wbudowanej oraz wszystkie podstawowe moduły łączności.

Na chwilę obecną nie wiadomo nic o dacie prezentacji tego urządzenia. Jestem bardzo ciekawy, czy Acer S59 rzeczywiście będzie miał tak dobry aparat na froncie. Jeśli tylko cena nie będzie zbyt wygórowana, to smartfon może osiągnąć spory sukces.

Źródło: GFXBench, gsmarena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona