Ważne

Sony Xperia Z3 i Z3+ otrzymają Androida 5.1 w lipcu

Obserwowanie poszczególnych firm w Social Media, czy to na Facebooku czy Twitterze, przynosi wymierne korzyści. Często to właśnie tam w pierwszej kolejności publikowane są informacje dotyczące nadchodzących aktualizacji oprogramowania. Nie inaczej jest w przypadku wieści na temat zbliżającej się wielkimi krokami fali aktualizacji urządzeń mobilnych Sony.

Nie tak dawno japoński koncern zakończył udostępnianie Androida 5.0 Lollipo dla swoich tabletów i smartfonów pochodząch ze wszystkich serii Z (pierwszej, drugiej i trzeciej generacji). Okazuje się, że już w ciągu najbliższych tygodni rozpocznie aktualizowanie pierwszych produktów do najnowszej wersji mobilnego systemu od Google, tj. Androida 5.1 Lollipop.

Na pierwszy ogień pójdzie seria Xperia Z3, która zawiera aktualnie smartfony: Xperia Z3 i Xperia Z3+. Aktualizacja ma być dostępna jeszcze w tym miesiącu.

W późniejszym czasie, jeśli dotychczasowe informacje się potwierdzą, z Androida 5.1 będą się mogli cieszyć użytkownicy smartfonów Xperia: Z, Z1, Z2, Z3, ZL, ZR, T2, C3, M2 i M2 Aqua.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona