Ważne

Plus rozdaje startery JA+ Internet na kartę, ale raczej nie ma się czym ekscytować

4000 starterów z taryfą JA+ internet na kartę – taką pulę przeznaczyła sieć Plus na wielkie rozdawnictwo, które rozpoczęło się dziś na stronie internetowej operatora.

Każdy zainteresowany w okresie trwania promocji (do 7 sierpnia lub do wyczerpania wspomnianego zapasu) po wypełnieniu odpowiedniego formularza otrzymuje bezpłatny starter zawierający pakiet… 0,5GB na start. Oczywiście wszystko całkowicie za darmo (przesyłka też gratis). “Za darmo”, czyli za wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Polkomtel Sp. z o.o., aczkolwiek w regulaminie jest adnotacja, że wyłącznie “w celu wydania Startera, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji oraz dla celów archiwizacji”.

Ograniczenia są tak naprawdę dwa – wysyłka starterów odbywa się wyłącznie do Polski, a na jeden adres można zamówić jedną sztukę.

W pierwszej chwili patrząc na sam starter i nie zagłębiając się w szczegóły można pomyśleć, że Plus daje nam za darmo pakiet 5GB, a co dalej zrobimy ze starterem, to już nasza sprawa (w końcu napis rzecze: “5 zł, 5GB”). Niestety, nie jest tak kolorowo. Tych 5GB otrzymujemy w ramach pięciu gratisowych gigabajtów przyznawanych po każdym doładowaniu za kwotę minimum 20 złotych (każde doładowanie taką kwotą jest premiowane dodatkowym 1GB). Oczywiście lepsze to niż nic, ale w obliczu wakacyjnej promocji Orange (6GB za 6 złotych) wygląda po prostu blado.

Starter możecie zamówić pod tym adresem. Regulamin natomiast znajdziecie tutaj.

źródło: informacja prasowa Plus

Komentarze

  • Kewin Karlos

    Czyli wyszło jak z rozdawaniem za darmo rowerów w Moskwie.

  • hulaedre

    Podczas “sra-mobile Nowe Horyzonty” Taki sam starter był rozdawany już kilka razy. Może w tym roku też będzie. Problem że nikt tego nie chciał brać. Nie trzeba było nic wypełniać rejestrować itp. Po całym cyklu imprez zostawało 3/4 tego co udostępnił organizator imprez. Startery leżały publicznie non stop w holu kina. Prelegent przypominał o nich przed i po projekcji. Były reklamy. Na każdym seansie było od 200 do 500 ludzi… Ludzie przechodzili obok tego non stop, pełno imprez było w budynku. Nawet znajomi nie chcieli jak im dawałem :D Czyli pieniądze wyrzucone w błoto :P Taka reklama nie ma sensu bytu jak obok jest darmowy hotspot… a to że bezpieczniej z kartą… Te 500 mb jak to moja żona mówi, to by jej na waciki nie starczyło :-S

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona