Ważne

TCL 3S M3G – świetne parametry (5″ Full HD, Android 5.0, Snapdragon 615) za zaledwie 140 dolarów

Egzotyczne nowości są coraz ciekawsze, przez co trudno jest nam przejść obok nich obojętnie. Tym bardziej, jeśli mamy do czynienia ze smartfonem za zaledwie 140 dolarów, który zamiast jednego z popularnych układów Mediateka oferuje Snapdragona 615 od Qualcomma. Co poza ośmiordzeniowym procesorem znajdziemy w TCL (Alcatel) 3S M3G?

Urządzenie jest przedstawicielem najciekawszych budżetowych smartfonów. Wyróżnia je przede wszystkim 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (w tej cenie Full HD raczej rzadko spotykane), 2GB pamięci operacyjnej RAM, aparat 13 Mpix, kamerka 8 Mpix oraz LTE. Żeby tego było mało, podobnie jak na przykład Alcatel OneTouch Idol 3, oferuje możliwość odblokowywania ekranu za pomocą spojrzenia (Eyeprint).

Jak przystało na smartfon pochodzący z Chin, na jego wyposażeniu znajdziemy dwa sloty kart microSIM (dual standby). Co ciekawe, całość pracuje w oparciu o Androida w wersji 5.0 Lollipop. Na jego pokładzie nie zabrakło GPS, Bluetooth 4.0, WiFi, portu microUSB i 3.5 mm jacka audio oraz, co ważne, 16GB pamięci wewnętrznej (zamiast najczęściej spotykanych 8GB) – z możliwością rozszerzenia dzięki slotowi kart microSD. Za czas działania odpowiada akumulator o pojemności 3050 mAh.

Tak ciekawe parametry w cenie wynoszącej, w przeliczeniu, zaledwie ok. 530 złotych? Zapowiada się fenomenalnie. Postaram się zdobyć urządzenie testowe od sklepu GearBest, w którym to TCL 3S M3G dostępny jest za 140 dolarów. Aktualnie, do 10 lipca, trwa przedsprzedaż.

Poniżej, dzięki jednemu z użytkowników YouTube, możecie zobaczyć jak TCL 3S M3G sprawdza się w rzeczywistości:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona