Nadchodzi Doogee DG700 Pro z akumulatorem 6000 mAh i wzmocnioną obudową

PR Doogee ma ciekawy sposób na wysyłanie dziennikarzom nieoficjalnych informacji na temat nadchodzących produktów. Zawsze wysyła mejla o treści “leak news”, który – o zgrozo – przez niektóre portale faktycznie traktowany jest jako przeciek (bardzo kontrolowany). W ten sposób dowiedzieliśmy się między innymi o istnieniu Doogee DG700 Pro, którego premiera przewidziana została na wrzesień.

Wśród oficjalnych (a nieoficjalnych według PR Doogee ;)) danych technicznych, które zostały ujawnione do tej pory, znalazły się:

 • 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli,
 • ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6795,
 • 3 lub 4 GB RAM,
 • LTE,
 • akumulator o pojemności 6000 mAh.

Wiele wskazuje na to, że DG700 Pro będzie czerpał pełnymi garściami z modelu GD700, który został okrzyknięty mianem najlepszego smartfona 2014 roku na Aliexpress. Charaketryzował się odpornością na wodę (IP67), wzmocnioną obudową oraz akumulatorem 4000 mAh z technologią szybkiego ładowania.

Więcej na temat Doogee DG700 Pro powinniśmy się dowiedzieć w ciągu najbliższych tygodni.

A poniżej screen zamieszczony na Twitterze potwierdzający to, o czym pisałam we wstępie – żeby nie było, że jestem gołosłowna ;)

źródło: Doogee, zdjęcie: GizmoChina

Komentarze

 • Marcin Wojciechowski

  Interesuje mnie cena tego urządzenia? Zapowiada się ciekawy i mocny smartphone odporny na warunki otoczeniowe a ja takiego potrzebuję.

 • xaliemorph

  Niestety mailowa odpowiedź bezpośrednio od Doogee. DG700 Pro nie będzie miał 3G WCDMA 900MHz więc nie będzie tak atrakcyjnym telefonem dla nas.

  “Dear customer

  It’s appears that we do not have 3G WCDMA 900MHz band about DG700 Pro.

  Best regards

  support-service@doogee.cc

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona