Ważne

Moto X (2015) raczej bez skanera linii papilarnych

Motorola aktualnie jest pod skrzydłami Lenovo. Śmiało możemy uznać, że amerykańska firma przeżywa naprawdę dobry okres, dzięki niezłym smartfonom z serii Moto oraz pięknemu smartwatchowi 360. Natomiast w tym roku na pewno poznamy nowego flagowca. Co nowego dowiedzieliśmy się o Moto X (2015)?

Po pierwsze nowa “motka” zapewne nie otrzyma skanera linii papilarnych, pomimo że byłby to przydatny dodatek. Zresztą, odcisk palca jest używany w coraz większej liczbie aplikacji, m.in. w nowym Android Pay. Mam nadzieję, że ta plotka okaże się nieprawdziwa i Amerykanie zdecydują się jednak na zamontowanie tego dodatku.

Niestety na temat specyfikacji nie możemy napisać zbyt wiele. Pewne jest, że Motorola Moto X (2015) będzie napędzana przez jednostkę od Qualcomma – wątpię, aby zdecydowano na przegrzewający się układ 810. Z kolei na pokładzie powinniśmy ujrzeć najnowszą wersję, prawie “czystego”, Androida. Liczę również na znaczną poprawę czasu pracy poprzez zamontowanie większej baterii.

Czekacie na nową Moto X? Na jakie zmiany liczycie względem poprzedniej generacji tego flagowca?

źródło: Hellomotohk (Facebook) przez Nowhereelse, Phonedog, Pocketnow

Komentarze

 • WindowsPhone

  Czy to nie jest przypadkiem na obudowie cewka do ładowania bezprzewodowego?

  • Albert

   Zapewne tak.

 • Oizo

  Gdyby nie android pay, czy inne podobne wydziwiajstwa to powiedzialbym ze taki bajer jak skaner lini papilarnych to zbedna zabawka… W polsce i tak nie zaplacisz zblizeniowo telefonem… A te opcje u operatorow to zwykle nabijanie w butelke by pozyskac klientow.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona