Ważne

LG G4 rozebrany na części przez iFixit

LG G4 był jednym z najbardziej wyczekiwanych flagowców tego roku. Nic więc dziwnego, że koreańska firma postarała się o stworzenie bardzo dobrego urządzenia, które będzie mogło walczyć ze wszystkimi high-endami. W dodatku będzie to smartfon łatwy w naprawie, co udowodnił test iFixit.

iFixit, jak już nas przyzwyczaiło, postanowiło zabrać się za flagowego LG. W teście G4 uzyskał wysoką notę – na 10 możliwych punktów zdobył aż 8. Dla porównania, Nexus 9 i Galaxy S6 Edge dostały notę 3. Testujący pochwalili następcę G3 za łatwy dostęp do baterii i łatwość wymiany wszystkich elementów. Z drugiej strony nie da się bezproblemowo wymienić wyświetlacza – LCD i szkło ochronne są połączone na stałe.

Oczywiście we wnętrzu znaleziono procesor Snapdragon 808 i kilka innych modułów od Qualcomma, a także RAM produkcji Samsunga i pamięć flash od Toshiby. Z kolei za łączność Wi-Fi odpowiada Broadcom  BCM4339HKUBG.

LG G4

Cieszę się, że LG G4 nie postawiło na obudowę unibody. Dzięki temu ich smartfon jest bardzo prosty w naprawie i oferuje wymienną baterię, co dla wielu stanowi kluczowy aspekt przy wyborze nowego telefonu.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona