Cube i7 Stylus z rysikiem Wacoma, który… nie jest częścią zestawu

Cube jest jedną z najbardziej widocznych chińskich firm na rynku światowym. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem to właśnie z jej fabryk wychodzi wiele wyróżniających się tabletowych propozycji. Tym razem mamy do czynienia z Cube i7 Stylus. Tak, dobrze myślicie, z rysikiem, ale… ten nie jest dodawany do zestawu.

Cube i7 Stylus, patrząc po parametrach technicznych, jest ciekawie zapowiadającym się produktem. Zasługą tego jest przede wszystkim wyświetlacz IGZO o przekątnej 10,6″ o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, procesor Intel Core-M (5Y10C) i 4GB RAM. Całość pracuje w oparciu o system operacyjny Windows 8.1, prawdopodobnie z roczną subskrypcją Office 365.

Dopełnieniem całości jest akumulator o pojemności 9000 mAh, który powinien zapewnić całkiem satysfakcjonujący czas pracy, 64GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 Mpix i kamerka 2 Mpix. Wśród portów i złączy znajdziemy microSD, HDMI, 3.5 mm jack audio, microUSB 3.0, dedykowany port ładowania, natomiast oferowane moduły łączności to WiFi, Bluetooth 5.0 oraz LTE. Tablet waży 690 g, a jego wymiary to 273,77 x 172,03 x 10,5 mm.

Cube i7 Stylus został wyceniony na ok. 320 dolarów i będzie dostępny w sprzedaży od 18 czerwca na rodzimym rynku – zapewne zaraz później będzie go można kupić z wysyłką do pozostałych krajów, w tym europejskich. Do zestawu będzie można dokupić rysik Wacoma oraz dedykowaną klawiaturą, aczkolwiek ceny tych akcesoriów nie zostały ujawnione.

źródła: gizchina, cngadget

Komentarze

 • dafuq

  Mam w domu 3 rysiki Wacoma. Jeśli dało by się tanio sprowadzić tę bestię do Polski to było by miodzio.

 • Mały kazio

  Nie jest jakaś wielka sensacja, bo Microsoft takiego Surface też sprzedaje w wersji bez rysika.

 • petekolakowski

  Z checia bym cos takiego kupil. Zapowiada sie calkiem fajnie.

 • GieKa

  Zapowiedziano wersję 2.0
  http://techtablets.com/2016/06/cube-i7-stylus-2-0-core-m3-6y30-wacom-transformer-dock/
  A tutaj pełniejsza specyfikacja, druga zakładka
  http://item.jd.com/3111028.html#product-detail
  I tak powinny być robione wszystkie tablety a nie jakieś słabe specyfikacje które po zakupieniu od razy zrażają do tabletów. Tylko zastanawia mnie bateria. Ten procesory sa tak oszczędne że wystarcza 4300 mAh?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona