Ważne

Cube i7 Stylus z rysikiem Wacoma, który… nie jest częścią zestawu

Cube jest jedną z najbardziej widocznych chińskich firm na rynku światowym. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem to właśnie z jej fabryk wychodzi wiele wyróżniających się tabletowych propozycji. Tym razem mamy do czynienia z Cube i7 Stylus. Tak, dobrze myślicie, z rysikiem, ale… ten nie jest dodawany do zestawu.

Cube i7 Stylus, patrząc po parametrach technicznych, jest ciekawie zapowiadającym się produktem. Zasługą tego jest przede wszystkim wyświetlacz IGZO o przekątnej 10,6″ o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, procesor Intel Core-M (5Y10C) i 4GB RAM. Całość pracuje w oparciu o system operacyjny Windows 8.1, prawdopodobnie z roczną subskrypcją Office 365.

Dopełnieniem całości jest akumulator o pojemności 9000 mAh, który powinien zapewnić całkiem satysfakcjonujący czas pracy, 64GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 Mpix i kamerka 2 Mpix. Wśród portów i złączy znajdziemy microSD, HDMI, 3.5 mm jack audio, microUSB 3.0, dedykowany port ładowania, natomiast oferowane moduły łączności to WiFi, Bluetooth 5.0 oraz LTE. Tablet waży 690 g, a jego wymiary to 273,77 x 172,03 x 10,5 mm.

Cube i7 Stylus został wyceniony na ok. 320 dolarów i będzie dostępny w sprzedaży od 18 czerwca na rodzimym rynku – zapewne zaraz później będzie go można kupić z wysyłką do pozostałych krajów, w tym europejskich. Do zestawu będzie można dokupić rysik Wacoma oraz dedykowaną klawiaturą, aczkolwiek ceny tych akcesoriów nie zostały ujawnione.

źródła: gizchina, cngadget

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona