Ważne

Samsung Galaxy A7 zaktualizowany do Androida 5.0.2 Lollipop

Galaxy A7 to jedno z najnowszych urządzeń Samsunga. Niektórzy dziwili się, że w momencie rynkowej premiery, która przecież miała miejsce na przełomie marca i kwietnia w zależności od kraju, sprzedawany był ze starszą wersją systemu Android, czyli 4.4 KitKat. Dziś rozpoczęła się aktualizacja produktu do nowszej edycji, tj. Androida 5.0.2 Lollipop.

Pierwszym przedstawicielem serii Galaxy A, który mógł się cieszyć z “androidowego lizaka”, był najmniejszy Galaxy A3. Wkrótce aktualizację ma otrzymać również Galaxy A5, natomiast już teraz z nowej wersji oprogramowania mogą się cieszyć pierwsi użytkownicy Galaxy A7.

Nowsza wersja systemu, poza nowym interfejsem zgodnym z Material Design i aktualizacją TouchWiza, wprowadza poprawki błędów, usprawnienia wydajności oraz, podobno, wydłużenie czasu pracy akumulatora.

Aktualizacja rozpoczęła się tym razem od Rosji (podobnie było w przypadku Galaxy A3) i oznaczona jest numerem A700FDXXU1BOE6. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, smartfony koreańskiego koncernu powinny sygnalizować możliwość wgrania nowej wersji systemu przez OTA w ciągu najbliższych dni również w innych częściach świata, w tym również w Polsce.

W Polsce Samsung Galaxy A7 sprzedawany jest za ok. 1800 złotych.

Komentarze

 • jasna

  A mój biedny a5 nadal czeka :(

 • mmm

  jakos moj A3 nie chce sie updateowac OTA, nie widze firmware do SM-A300F

 • An

  Kiedy wreszcie niebrandowany A7 dostanie lollipopa w Polsce.. !!!

 • GG

  A7 nadal nie ma aku …. słabe infa

 • Marianeeek

  A7 nadal bez aktualizacji :(

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona