Ważne

Gionee M5 z dwoma akumulatorami o łącznej pojemności 6000 mAh!

Gionee zasłynął w pewnym momencie jako producent najcieńszego smartfona z Androidem – Gionee Elife E8. Tym razem zamierza uderzyć z nieco innej strony i zaproponować potencjalnym klientom coś, na co – przynajmniej z założenia – dość mocno czekają. Mowa o akumulatorze, który będzie oferował długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Z pierwszych, wstępnych informacji wynika, że Gionee M5, bo o nim mowa, będzie wyposażony w dwa akumulatory działające niezależnie od siebie. Czyli gdy jeden się rozładuje, będziemy mogli korzystać z telefonu dzięki drugiemu. Dzięki temu czas pracy telefonu ma wynosić do nawet czterech dni.

Całościowa pojemność akumulatorów Gionee M5 ma wynosić 6000 mAh. Do tego najprawdopodobniej zastosowane zostaną stosunkowo energooszczędne komponenty, dzięki którym faktycznie będzie można uzyskać długi czas działania.

Tym bardziej, że mówi się o wyświetlaczu o rozdzielczości HD, oszczędnym procesorze oraz 2GB RAM. Szczegóły na tym etapie, niestety, nie są znane. Podobnie jak grubość telefonu.

Zaawansowane informacje odnośnie M5 powinniśmy poznać już w najbliższych dniach. Spodziewam się, że Gionee M5 zostanie zaprezentowany już podczas targów Computex 2015 na Tajwanie.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona