Wiko VIEW

Samsung Galaxy J5 i J7 dostrzeżone w TENAA

W chińskim urzędzie certyfikacyjnym TENAA pojawiły się Samsung Galaxy J5 oraz nieco większy i mocniejszy Galaxy J7. Jest na co czekać?

Samsung Galaxy J5 zostanie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Sercem urządzenia, które będzie napędzało system operacyjny Android 5.0.2 Lollipop, zostanie ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, wspierany przez 1,5GB pamięci operacyjnej. Na dane użytkownika zostanie przeznaczonych natomiast 16GB pamięci wbudowanej, a całość dopełni 8-megapikselowy aparat główny, na przodzie znajdziemy natomiast aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Smartfon zostanie zamknięty w obudowie o wymiarach 142 x 73 x 8,5 mm.

Samsung Galaxy J7 zostanie tylko nieznacznie ulepszony. Znajdziemy tu większy, 5,5-calowy wyświetlacz, niestety rozdzielczość się nie zmieni. Poza tym w smartfonie zostanie umieszczony nieco szybszy procesor o częstotliwości taktowania 1,4 GHZ, a całość zostanie zamknięta w obudowie o wymiarach 152,4 x 79,2 x 7,9 mm. Reszta podzespołów zostanie bez zmian.

Na chwilę obecną nie znamy ceny oraz nie wiemy kiedy modele wejdą do sprzedaży. Jednak biorąc pod uwagę to, że urządzenia już teraz pojawiły się w TENAA, możemy się spodziewać, że oficjalna premiera zbliża się wielkimi krokami.

Komentarze

  • Kewin Karlos

    I za rok/dwa lata użytkownicy dowiedzą się, że nie możliwości zaktualizowania z powodu ble ble ble

    • xUkasz852

      Sorry za taki odkop, dopiero teraz znalazłem ten temat. Po ostatnich poczynaniach samsunga to ten rok/dwa lata można skrócić do paru miesięcy – Wydany w IV kw. 2014r Galaxy Grand Prime ma mieć następce, Grand Prime Value Edition z wyższym androidem i zmienionym CPU :D Już jest w planach i są o tym tematy. Kolejny telefon to Galaxy Core Prime Value Edition :D O tyle dobrze, że pierwowzór dostał 5.0.2, zaś VE pewnie dostanie 5.1. Cóż :/ Kolejny to pewnie Ace 4 LTE – zgaduję.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona